Najbardziej znany model transpłciowych, Andrea Pežić, wie, jak zaintrygować fanów i dziennikarzy. Przypomnijmy, że nawet po fatalnej operacji zmiany płci wczorajszy Andrei Pezhich (model z Australii, serbsko-chorwacka krew), nie spieszył się z pójściem na podium i sfotografowaniem. Co możemy powiedzieć o tak delikatnym przedmiocie, jakim jest małżeństwo? Jednak, sądząc po zdjęciu paparazzi, wkrótce zadzwonią poślubne dźwięki dla Andrei!

Ludzie transseksualni z całego świata zapewne zazdrościli temu "facetowi" białej zazdrości. Atrakcyjny wygląd, trochę szczęścia i - voila! Andrey stał się prawdziwą gwiazdą pokazów mody. Był uwielbiany przez projektantów mody i fotografów błyszczących publikacji.

Jednak na razie, do czasu Andrei Pezhich ustawił się jako model androgyniczny. Jednak po operacji zmiany płci zmienił nazwisko na Andrea i zdecydował o swojej tożsamości seksualnej. Ale to nie wszystko ...

Любовь без границ Андреа Пежич - модель, сменившая пол, выходит замуж Czytaj także
  • Natalia Vodyanova zgromadziła gwiazdy na targach Fabulous Fund Fair z okazji Halloween
  • Wymagający model Andrea Pezhic całkowicie rozebrał się przed kamerą
  • Transgender Andrea Pežic opalanie topless
To może tylko marzyć!

Dziennikarzom nie udało się porozmawiać z Andreą i dowiedzieć się, kto stał się jej wybrańcem. Jednak dziewczyna wspomniała w zeszłym roku, że "... spotkałem specjalną osobę".

A oto potwierdzenie jej słów: pewnego dnia paparazzi mogli zrobić w Nowym Jorku kilka zdjęć blond piękności. Na pierścieniowym pierścieniu pierścionka, który naprawdę przypomina grawerunek.

Oficjalne dane o zaręczynach modelu do prasy nie przyszły, dlatego można założyć, że pierścień jest tylko ozdobą. Pozostaje tylko trochę poczekać i życzyć sobie Andrei prostego kobiecego szczęścia.

Модель, сменившая пол, выходит замуж Мужчина превратился в замечательную женщину Эта прелестная женщина вчерашний мужчина
Андрей Пежич в мужском амплуаБуквально несколько месяцев назад такого кольца еще не было на АндрееАндреа пользуется спросом на модных показах