Nawet najbardziej zagorzali fani klubu, "Barcelona", choć jego krawędź słyszała o swoim najlepszym odtwarzaczu - Lionel Messi. Pochodzący z Argentyny był już w stanie zdobyć sławę w młodym wieku, zdobywając bramki i osiągnął wspaniałe osiągnięcia przez całe życie. Fani nie dają odpocząć, jakie są parametry Lionel Messi - wzrost popularności celebrytów jest coraz większy.

Piłkarz Lionel Messi

Przyszły napastnik urodził się 24 czerwca 1987 roku w uprzemysłowionym mieście Rosario, w prowincji Santa Fe. Pełna nazwa brzmi jak Lionel Andreas. Podobnie jak nazwiska, ma dwa pseudonimy - Leo i Bloch. Rodzaj działalności obojga rodziców nie był związany z piłką nożną, chociaż istnieją informacje o odległych więzach krwi ze słynnym młodym piłkarzem Boyanem Krkicem. Podobny gen został znaleziony u kuzynów Leo, którzy również z powodzeniem pojawiają się na polu. Przodkowie tej rodziny mieszkali kiedyś we włoskim mieście Ancona, skąd wyemigrowali do Argentyny. Jeśli uważnie zastanowisz się nad genealogią, znajdziesz inną gałąź - z Katalonii.

Jego ojciec, Jorge Horacio, zarabiał na życie i utrzymywał dużą rodzinę, pracując w fabryce, ale wciąż znajdował czas na piłkę nożną. A jego matka, Celia Marie, opiekowała się dziećmi, znajdując czas i pracę dla sprzątaczki. Mają więcej synów, Rodrigo i Matthias oraz córkę Marię Sol. Pasja do gry przyszły piłkarz Barcelony Lionel Messi odziedziczył po swoim ojcu, który trenował amatorski klub "Grandoli". To właśnie tam chłopiec zaczął robić pierwsze kroki w piłce nożnej. O dziwo fakt, że z całej rodziny tylko babcia chciała wnuka takiej kariery, dlatego przyniosła jej lekcje. W dowód wdzięczności za to napastnik poświęcił jej wszystkie swoje cele. W 1995 r. Grał już w profesjonalnym klubie - "Newells Old Boyles", aw tym czasie zdobył Puchar Przyjaźni Peru.

1 Лионель Месси - гордость футбольного клуба Барселона
2 Лионель Месси - заслуженный чемпион
3 Лионель Месси - с детства имел страсть к футболу

Lionel Messi - wzrost, waga

Ciężcy fani atakującego nie tylko troszczą się o grę na boisku, ale także, na przykład, o więcej informacji osobistych, które mają wzrost i ile to waży. W wieku 11 lat lekarze zdiagnozowali niedobór hormonu wzrostu, który wynosił zaledwie 140 cm. Leczenie było kosztowne. Ten fakt z biografii gwiazdy futbolu jest niezwykle interesujący dla fanów, a to z uwagi na rozwój Lionela Messiego.

Kluby, które były zainteresowane młodym utalentowanym graczem, nie mogły przydzielić takiej kwoty. Dopiero gdy chłopiec zobaczył dyrektora sportowego "Barcelony" Carlesa Reshaka, z lekką ręką akcjonariusza i dwóch zwiadowców, wypłacono kosztowne leczenie i transfer przyszłego mistrza. Potem zaczął mówić w zespole młodzieżowym. Lionel Messi - wzrost gwiazdy, jest przedmiotem stałej uwagi fanów.

4 Рост Лионеля Месси всегда интересовал его поклонников
5 Рост Лионеля Месси никак не влияет на его способности в игре
6 Лионель Месси - талантливый футбольный игрок

Lionel Messi - waga

Fakt z młodzieńczej biografii piłkarza o deficycie hormon wzrostu wpływ i plotki o wadze. Chociaż choroba została skutecznie przezwyciężona, najlepszy piłkarz Lionel Messi przez całe życie otrzymał przydomek "Kid". Średnia waga mistrza to 67 kg, ale może się zmienić, więc różnica w plus / minus kg jest akceptowalna, źródła podają informacje i około 70 kg.

7 Лионель Месси отличается прекрасной физической формой
8 Лионель Месси - один из лучших нападающих
9 Вес Лионеля Месси также интересует его фанатов

Jaka jest wysokość Lionel Messi?

Przy okazji wzrostu w celebrytach cały czas trwają spory. Różne źródła nie dochodzą do tej samej opinii, niektórzy twierdzą, że jest to 169 cm, a inni - 170 cm. Różnica w centymetrze pogody nie jest i nie przeszkadza osobie atakującej w strzelaniu goli. Media podały dane, że wzrost Lionela Messiego w 2016 r. Wynosi 170 cm.

Czytaj także
  • 10 zawodników z listy Forbes o największym rocznym dochodzie
  • Lionel Messi przedstawił swojego trzeciego syna fanom
  • Lionel Messi został ojcem po raz trzeci i już pokazał nowonarodzonego syna

Fani mogą tylko zgadywać, jakie dane są prawdziwe.

10 Лионель Месси отлично забивает голы
11 Лионель Месси - выдающийся футболист
12 Рост Лионеля Месси - одна из самых обсуждаемых тем