Projektanci ultranowoczesnego obuwia starają się stosować wyłącznie wysokiej jakości innowacyjne materiały, które spełniają wysokie standardy i technologie. Membrana to najcieńsza folia fluoroplastyczna, której powierzchnia składa się z dużej liczby małych otworów. Pozwalają one na odparowanie cząsteczek wody i nie mogą cofnąć kropli. Dlatego buty membranowe są idealnym wariantem obuwia sezonowego ze złej pogody.

Ultra-nowoczesne buty

Szeroka gama ultra-nowoczesnych produktów prezentowana jest na rynku obuwia. Skuteczna produkcja damskich butów membranowych jest obsługiwana przez znane marki: ECCO , Alaska, Viking, Antarktyda, ALLISON. Odpowiednio wygodne i bardzo wygodne buty wykonane są z ricotexu, gortexu, simpatexu, zaprojektowanego do pracy w temperaturach do -10 ° C. W przypadku bardziej mroźnych mrozów zimowe buty membranowe są ogrzewane przy użyciu użytecznej wełny owczej, która ma wyjątkową charakterystykę. Te buty doskonale utrzymują ciepło do -30 ° C.

buty membranowe1buty membranowe2buty membranowe3
buty membranowe4buty membranowe5buty membranowe6

Buty membranowe z Alaski

Alaska Originale to modne, elitarne ultra-nowoczesne, wygodne włoskie obuwie, które spełnia wysokie standardy jakości i wzornictwa:

  • górna warstwa buta wykonana jest z wodoodpornych tkanin;
  • nowoczesna, oddychająca i oddychająca membrana Antex pozwala stopom pozostać suchym i ciepłym;
  • naturalny miękki komin z unikalnej, trójwarstwowej, oddychającej wkładki - dla dodatkowego komfortu cieplnego;
  • opatentowana nowoczesna wodoodporna i odporna na ścieranie podeszwa Funny ma wysoką odporność na śliskie powierzchnie.

Dzięki ekskluzywnemu obuwiu nowej generacji, twoje stopy zawsze będą suche w ciepłym komforcie. Koszt produktów od 45 USD do 80 USD.

buty membranowe7buty membranowe8buty membranowe9
Buty membranowe10buty membranowe11buty membranowe12