Do naszych czasów, w bardzo prymitywnej formie, osiągnęliśmy kilka modeli butów i ubrań. Przykładem tego są praktyczne futrzane buty, buty, do stworzenia których użyte jest naturalne futro. Specjalistyczne obuwie, w którym badacze polarni badali "białe plamy" naszej planety na dalekiej północy, uważane jest za najcieplejsze i najtrwalsze. Oczywiście, nowoczesne futrzane buty damskie nie mogą się pochwalić tymi samymi cechami, ale przecież ponad 50 stopni w naszych szerokościach geograficznych to nonsens. Naturalne buty wykonane są ze skóry i futra skóry jelenia, podeszwa jest ze skóry lub filcu. W warunkach miejskich nie można nosić takich butów, więc projektanci dokonali wielu zmian. Po pierwsze, jako grzejnik wykorzystano naturalną owczą skórę, a podeszwa z filcu i skóry została zastąpiona odlewaną gumą i poliuretanem. Optymalizacja kosztów produkcji znacznie obniżyła koszty butów, więc ich popularność wzrosła. Ale wygląd takich butów prawie się nie zmienił.

Futrzane buty 1Futrzane buty 2Buty futrzane 3
Modne zimowe buty

Pierwsze modelki butów, które pojawiły się na światowych wybiegach, wyglądały nieco niegrzecznie. Do ich produkcji projektanci używali kawałków nieobrobionej skóry. Dziś puszyste kozaki, kojarzone z Daleką Północą, zyskały estetyczny urok. Uszyj je z naturalnego i sztucznego futra i udekoruj koralikami, ornamentami etnicznymi, haftem. Kobiece nogi w takich butach są niezawodnie chronione przed mrozem i jednocześnie wyglądają stylowo. Mimo, że buty są dość duże, dziewczyny w nich wyglądają delikatnie, kobieco. W tym fasonie buty wykonane z naturalnego futra. Luksusowe futro gronostajowe, lis lub lis pozwala stworzyć prawdziwą zimę codzienne obrazy . Wewnątrz takie buty ocieplane są wełną, polarem lub naturalną skórą owczą. Istnieją również modele wykonane z materiałów sztucznych. Ale nie myśl, że sztuczne futro, z którego przeszyte sztylety, nie może wyglądać przyzwoicie. Nowoczesne metody obróbki materiałów pozwalają projektantom tworzyć prawdziwe arcydzieła wykonane ze sztucznego futra, które można pomalować na dowolny kolor. W wystroju wykorzystano również okucia (klamry, paski) i koraliki oraz pasek żółci (haftowane grube koraliki, które jest przyszyte do Unts).

Modne kombinacje

Jak już wspomniano, główną cechą wyróżniającą kije jest objętość. To właśnie należy wziąć pod uwagę przy tworzeniu obrazów. Bardzo stylowe buty w połączeniu z wąskimi spodniami, chudymi dżinsami lub legginsami. Noszenie spodni na czubkach to mauvais! Podważy wizualnie ciężar dna, dlatego ważne jest, aby uzyskać idealną równowagę w obrazie. Aby to zrobić, blat powinien być lakoniczny, bez przeciążania wystrojem. Doskonałe golfy, obcisłe swetry i swetry rozpinane doskonale łączą się z butami. Możesz także nosić futrzane płaszcze z sukienkami, ale styliści podkreślają, że optymalna długość to mini lub kolana.

Jeśli chodzi o odzież wierzchnią, zasada "futro do futra" w tym przypadku nie działa. Klasyczne futra i futra z takimi butami nie są łączone. Jedynym wyjątkiem są krótkie futra z owczej skóry. Opcja wygrana-wygrana to połączenie futrzanych butów z kurtką - Alaska, rozgrzany park, krótka kurtka puchowa lub kurtka bombowa .

Jeśli zdecydujesz się uzupełnić zimową garderobę stylowymi butami, nie zapominaj, że potrzebują opieki. Po pierwsze, buty lepiej się nosi przy suchej pogodzie, ponieważ wilgoć wpływa na kształt butów. Po drugie, pałeczki powinny być przechowywane w torebce z bibułką i suszone tylko w naturalny sposób, wypełniając je wcześniej zmiętymi gazetami.

Futrzane buty 4Futra 5Futrzane buty 6
Futrzane buty 7Kozaki z futra 8Futra 9
Buty Furrier 10Buty Furrier 11Futrzane kaptury 12