Micro-bikini to odważna decyzja dla pewnych siebie dziewcząt, których życie nie jest przyćmione walką z dodatkowymi kilogramami. Dzięki temu można uzyskać najbardziej kompletną opaleniznę, dlatego często wybierają ją miłośnicy czekolady.

Mikro stroje kąpielowe 2017

Trendy mody zmieniają się z każdym kolejnym sezonem i mają zastosowanie do wszystkich elementów damskiej garderoby. W 2017 r. Otwarte mikro-bikini pozostają ważne dla szczupłych młodych dziewcząt, które lubią pokazywać swoje ciało i przyciągać uwagę innych. Tymczasem niektóre modele stały się prawdziwym hitem. Tak więc na szczycie popularności są następujące rodzaje mikro bikini 2017:

 • Klasyczny mini -komplet składający się z miniaturowego biustonosza z trójkątnymi miseczkami i stringami lub majteczkami-stringami;
 • микро бикини 2017
 • strój kąpielowy-bando - biustonosz w formie paska z tkaniny i małych majteczek o dowolnym kształcie;
 • микро купальники 2017
 • połączony mikro-kostium kąpielowy , czyli dwa paski materiału, które ledwo zakrywają klatkę piersiową. W dolnej części kończą się stringami;
 • микро бикини 2017
 • Micro-bikini z przezroczystymi wstawkami stało się prawdziwym hitem roku 2017. Dobrze podtrzymują kształt piersi i pozwalają właścicielowi czuć się pewnie, ale jednocześnie obejmują tylko najbardziej szczere części ciała.
 • микро купальники 2017

Micro-bikini to trend

Po raz pierwszy mikrokapsułki zostały zaprezentowane szerokiej publiczności w odległym 1946 roku. Następnie, w okresie powojennym, we Francji na pokazach modeli pojawiły się w tym niezwiązanym stroju. Panie obecne w sali doznały szoku, ale po chwili postanowiły spróbować nosić te kawałki tkaniny. Gdy ich przykład został zastąpiony przez najbardziej znane piękno Brigitte Bardot fascynacja mikro-bikini stała się nieokiełznana.

Do tej pory strój kąpielowy, który tylko nieznacznie pokrywa najbardziej szczere części ciała, pozostaje jednym z najbardziej popularnych trendów mody. Odważne i pewne siebie dziewczyny pojawiają się w takich strojach nie tylko na plaży, ale także w basenie i z przyjemnością demonstrują ludziom wokół swojego młodego, smukłego i inteligentnego ciała, ciesząc się zwiększoną uwagą przedstawicieli płci przeciwnej.

микро бикини тренд

Modne mikro-bikini

микро купальники

Ekstremalne mikro bikini

Na podstawie nazwy ten kostium kąpielowy jest dostępny tylko dla najodważniejszych przedstawicieli płci pięknej. Super mikro-bikini składa się z kilku pasków materiału, które nie mogą niczego zasłaniać, ale tylko tworzą iluzję stroju kąpielowego. Zasadniczo, ekstremalne sutki mogą być całkowicie otwarte w mikro-bikini, a nawet w części ciała łonowej, więc w większości przypadków stroje te są używane tylko w niektórych miejscach - w pobliżu prywatnego basenu lub na odpowiedniej imprezie.

экстрим микро бикини

Przezroczyste mikro-bikini

Jednym z głównych trendów mody ostatnich lat stały się przezroczyste mikro-kostiumy kąpielowe, które mogą przybrać formę klasycznego bikini, ale jednocześnie otworzyć oczy innych, znacznie bardziej nagich ciał. Takie stroje mogą lekko zepsuć opaleniznę, ponieważ przez przezroczystą tkaninę nie przechodzi całe spektrum promieni ultrafioletowych, ale absolutnie dokładnie sprawiają, że jej właścicielka jest królową plaży.

прозрачные микро бикини

Kostium kąpielowy w mikro-siateczce

Intrygujące stroje kąpielowe w mikro bikini z wstawkami z siatki wyglądają tajemniczo i tajemniczo. Z jednej strony obejmują one całe nagie ciało właściciela, az drugiej - demonstrują ludziom wokół wszystkich najciekawszych obszarów. Gęstość sieci w takich strojach kąpielowych może być różna. W tym przypadku cienkie małe komórki w tej sytuacji ukrywają znacznie więcej niż szeroką siatkę, przez którą można zobaczyć sutek lub strefę intymną.

купальник микро сеточка

Kostium kąpielowy micro-monokini

Seksowne mikro bikini wygląda luksusowo, ale niektóre dziewczyny idą dalej i preferują smukłe kostiumy kąpielowe, które otwierają się przed oczami dużej części nagiego ciała posiadacza. Zasadniczo stanowią one długi pasek materiału, złożony i przymocowany w określony sposób - tak, aby górna część wyglądała jak stanik kapelusznika, a na dole - majtki. Ponadto popularne stroje kąpielowe wykonane z materiałów siatkowych, które są bardziej pikantne, niż je ukryć.

купальник микро монокини

Nić z mikro bikini

Kobiece bikini w stroju kąpielowym, składające się z kilku strun, wygląda ekstremalnie i odważnie. W zależności od liczby, koloru i grubości nici może pokrywać różne obszary tułowia właściciela, ale w większości przypadków niczego nie ukrywa i pokazuje nawet nagie sutki. Poza tym z reguły ma tylko kilka splotów na plecach i cienką nitkę, zastępując majtki.

микро бикини ниточки

Nano-bikini

W lutym 2017 r. Na Haiti wprowadzono luksusowy i kuszący kostium kąpielowy dla ogółu, który później nazwano nano-bikini. Ten model został zaprojektowany przez słynnego amerykańskiego projektanta Joela Alvareza i jest to kilka kawałków złotej taśmy klejącej, które musisz przykleić do pewnych obszarów ciała. Nano-bikini na Haiti ukryło wszystko intymny część kobiecej postaci. Jej górna część pokrywała górną część ciała dziewczynki i prawie całą powierzchnię piersi, a dolna część - "pstryknęła" z pępka i opasała talię.

нано бикини

Gwiazdy w mikro bikini

Znane kobiety często noszą również mikro-bikini, aby pokazać fanom szczupłe i sprawne ciało. Tymczasem outsourty celebrytów w takich niesamowitych strojach nie zawsze lubią swoich fanów - wielu zaczyna potępiać piękno za pragnienie odsłonięcia nagich części tułowia i kobiecych form. Jeśli chcesz, możesz zobaczyć mikro-bikini na podium, w reklamie lub kinie, ale głównymi miłośnikami miniaturowych ubrań są następujące gwiazdy:

 • Amber Rose - znana amatorska kreacjonistka nie mogła ominąć tego trendu na imprezie z mikro-strojami kąpielowymi. Wielokrotnie pojawiała się publicznie w miniaturowych strojach, które wcale nie ukrywały jej wspaniałych form. W niektórych soczystych sytuacjach nawet sutki Ember stały się własnością publiczności, która nie mogła pomieścić niewiarygodnie małych kawałków tkanki;
 • звезды в микро бикини
 • Anastasia Volochkova - dawna primabalerina może pochwalić się niesamowitym stresem , który demonstruje przy każdej okazji. Nie waha się przed Nastyą i jej figurą, chociaż wielu fanów nie zgadza się z nią. Tak więc, dziewczyny i kobiety nie wydają się przyciągać zbyt szerokich ramion i wąskich ud gwiezdnych, jednak balerina nie myśli tak. Ubrana w mikro-bikini demonstruje wszystkim zainteresowanym osobom, że jest całkowicie zadowolona z sylwetki swojego ciała i nie widzi powodu, aby ją ukrywać.
 • женский купальник микро бикини