Dla dziewcząt z pięknym biustem nie jest problemem znalezienie dobrego stroju kąpielowego, który doskonale podkreśli jego kształt. Popiersie wygląda szczególnie korzystnie ze względu na strój kąpielowy balconette.

Apartament ten dysponuje strojem kąpielowym balconette

Ten model jest bardzo popularny. Górna część klatki piersiowej jest otwarta, ale podniesiona, a linia stanika ma kształt półkolistego balkonu. Może sprawiać wrażenie, że stanik jest nieco mały dla właściciela, ale tak nie jest. W rzeczywistości jest w nim bardzo wygodnie, a dzięki temu stylowi skrzynia podnosi się apetycznie. Taki strój kąpielowy może być z paskami lub bez nich. Ze względu na swój kształt jest idealnie przymocowany i nie musisz się martwić o ciągłe korygowanie go lub trzymanie go podczas nurkowania. Ponadto brak bez ramiączek gwarantuje piękną opaleniznę bez pasków.

Stroje kąpielowe Balconette muszą być ściśle określone pod względem rozmiaru. Jeśli jest mniejsza, brzydkie wijące się fałdy nie ozdobią twojej figury, ale duży rozmiar nie pozwoli ci osiągnąć doskonałych rezultatów w podniesieniu klatki piersiowej.

Dla właścicieli balkonu o rozmiarach piersi C - idealne rozwiązanie wszystkich problemów - piersi sprawią, że będzie ono piękne i wygodne. Dla piersi A i B są wykonane push-up stroje kąpielowe balconette Piersi stają się bardzo apetyczne i seksowne.

Modne stroje kąpielowe balconette

W tym sezonie modne i osobne stroje kąpielowe są modne. Każda dziewczyna będzie mogła wybrać model do swoich potrzeb. Na przykład jednoczęściowy strój kąpielowy Balkon w stylu retro, w dużym groszku lub w paski - to trend numer jeden. Również stylowy wygląd wydruku warzyw na kostium kąpielowy lub figur geometrycznych. Oddzielne modele mogą być również z rysunkami lub monofonicznymi. Chociaż opcja z kontrastującymi kolorami wierzchu i dołu również pozostaje aktualna w tym sezonie.

W celu dodatkowej dekoracji strojów kąpielowych projektanci używają na przykład łańcuchów, pierścieni, koralików lub oryginalnych breloczków w kształcie kotwicy lub kierownicy.

Strój kąpielowy Balconette 1Strój kąpielowy Balconette 2Strój kąpielowy Balconette 3
Kostium kąpielowy Balconette 4Strój kąpielowy Balconette 5Strój kąpielowy Balconette 6
Strój kąpielowy Balconette 7Strój kąpielowy Balconette 8Kostium kąpielowy Balconette 9