Rolki mięsne są prawdziwą ozdobą każdego stołu, chociaż proces ich przygotowania jest bardzo skomplikowany i czasochłonny. Ale ze względu na takie pyszne danie warto pozostać w kuchni jeszcze kilka godzin. Twoi goście będą zachwyceni soczystą bułeczką nadziewaną grzybami i natychmiast zażądają przepisu na to niezwykłe i wykwintne danie.

Meatloaf Roll with Mushrooms

Składniki:

 • Miazga wieprzowa - 1 kg;
 • grzyby - 300 g;
 • ser - 100 g;
 • cebula - 1 szt .;
 • czosnek - 2 ząbki;
 • olej roślinny;
 • przyprawy i zioła - do smaku.

Gotowanie

Rozważ prosty sposób gotowania pieczeń z grzybami. Mięso jest myte i dobrze wysuszone ręcznikiem. Następnie wzdłuż całego kawałka robimy głębokie cięcie do około połowy grubości mięsa. Następnie kroimy wieprzowinę na prawo i na lewo, nie przecinając kawałka do końca, ale pozostawiając małe ściany. Teraz delikatnie rozłóż warstwę mięsa, przykryj folią spożywczą i odetnij. Następnie potrzyj solą i pieprzem i odłóż na bok.

Następnie przejdź do przygotowania wypełnienia. Grzyby są sortowane, myte i suszone. Cebula drobno rozdrabnia półrękawy. Zmiel greens z nożem. Wyczyść czosnek i przepuść przez prasę. Trzepimy ser na dużej tarce. Na rozgrzanej patelni z niewielką ilością oleju usmażyć na zaczerwienienie grzybów. Na osobnej patelni usmażyć cebulę. Teraz połącz grzyby z cebulą, dodaj trochę soli, pieprz do smaku i delikatnie schłódź pieczeń warzywną. Dodaj posiekany czosnek, ser, zioła i dobrze wymieszaj masę. Rozsypywamy farsz z grzybów na mięsie, równomiernie go rozprowadzamy i zwijamy ciasno i schludnie, zapewniając, że cały farsz znajduje się w środku.

Następnie zawijamy rulon za pomocą nici, przymocowujemy krawędzie wykałaczkami i wkładamy do dobrze rozgrzanej patelni z masłem. Smaż je na dużym ogniu ze wszystkich stron, do apetycznego i rudego wyglądu.

Następnie delikatnie przesuń mięso bułka z grzybami w natłuszczonym arkuszu do pieczenia i wysłany do piekarnika na około 1,5 godziny. Piec potrawę w temperaturze około 180 stopni i, gdy tylko rolka jest dobrze zrumieniana, przykryj folią i kontynuuj pieczenie do momentu aż będzie gotowa.

Po zakończeniu gotowania ostrożnie zdejmij folię i nieco bardziej rumiane. Przygotuj ostrożnie z piekarnika, pozostawiając go w spokoju na około 15 minut, a następnie pokrój w plastry i podawaj na stole na gorąco lub schłodzone.

Przepis na pieczeń z grzybami i jajkiem

Składniki:

 • pulpa wieprzowa - 800 g;
 • jajko - 3 szt .;
 • pieczarki - 5 szt .;
 • świeży szpinak - 450 g;
 • płynny miód - 50 ml;
 • czosnek - 3 ząbki;
 • przyprawy

Gotowanie

Tak więc, gotuj jajka z góry twarde, chłodne i czyste z muszli. Świeży szpinak jest myte i ułożone w durszlak do drenażu i zamrożone - rozmrożone wcześniej. Oczyść i posiekaj czosnek lub wyciśnij przez prasę. Wieprzowina jest dobrze myta, suszona i pocięta na prostokątną warstwę nożem. Przykryj mięso folią spożywczą i ostrożnie odetnij młotkiem.

Następnie usuń folię i posyp mięso solą i przyprawami. Moje grzyby, jak gotować pieczeń z grzybami przetworzony, rozdrobniony w cienkich plasterkach. Rozdrobnione szpinaki rozprowadzamy w równomiernej warstwie na mięso, rozprowadzamy grzyby od góry i rozprowadzamy oczyszczone zgniecione jaja wzdłuż jednego końca warstwy mięsa. Złóż wszystko do rolki i przymocuj krawędzie wykałaczkami.

Teraz przesuwamy go do formy i wkładamy do piekarnika na dokładnie 1 godzinę, włączając temperaturę o około 190 stopni. Potem smarujemy pieczeń z miodem i wysyłamy do pieczenia na następną godzinę. Przed podaniem pokrój gotowe danie na małe plasterki i posyp świeże zioła.