Plaża Lučice w Petrovac to bardzo malownicze miejsce w formie zatoki, z bogatą roślinnością na brzegu, świeżym powietrzem, czystym morzem i niezbędną infrastrukturą do niezapomnianych rekreacja w Czarnogórze .

Lokalizacja:

Plaża Lučice znajduje się nad brzegiem pięknej zatoki na Morzu Adriatyckim, 700-900 m na południowy wschód od kurortu Petrovac, w kierunku Baru .

Zalety plaży Lučice w Petrovac

On słusznie zajmuje jedną z wiodących pozycji wśród Czarnogórskie plaże . Jest to ułatwione dzięki następującym cechom:

  1. Plaża nie jest zatłoczona, tutaj nie zobaczysz tłumu turystów, wręcz przeciwnie: znajdziesz tu bardzo wygodną atmosferę do spokojnego odpoczynku i relaksu.
  2. Bezpieczne wejście do wody. Na plaży są bardzo małe kamyczki, przypominające piasek, dzięki czemu można bezpiecznie wchodzić i wychodzić z wody, bez obawy o poślizgnięcie się lub zranienie ostrymi kamieniami.
  3. Czyste powietrze. Dzięki gajom oliwnym, lasom sosnowym i cyprysowym otaczającym plażę powietrze ma właściwości lecznicze i ma korzystny wpływ na zdrowie osób z chorobami układu oddechowego i układu krążenia.
  4. Na plaży Lučice jest wszystko, co niezbędne do aktywnej turystyki i rekreacji z dziećmi.
Панорама пляжа Лучице

Infrastruktura plaży

W Lučicach można zatrzymać się w mini hotelach i odwiedzić przytulne kawiarnie i restauracje. Cały zakres usług jest na najwyższym poziomie, a ceny są nieco wyższe niż w Petrovac. W restauracjach można spróbować świeżych potraw z ryb złowionych z brzegu i skosztować lokalnych win. Dla turystów przyjeżdżających samochodem dostępny jest duży parking. Hotele organizują programy animacyjne dla dzieci, różne produkcje i bajki. Na końcu plaży znajduje się zjeżdżalnia dla małych gości.

Odpoczynek na plaży Lučice w Czarnogórze

Będąc na plaży, można nie tylko pływać i opalać się, ale także:

  • wybrać się na rejs łodzią z przezroczystym dnem lub katamaranem;
  • łowić ryby na otwartym morzu;
  • idź do wycieczki w Petrovac, Bar i innych kurortach, odwiedź pobliskie plaże Lučice.
Скалы на побережье

Jak się tam dostać?

Aby dostać się na plażę Lučice w Czarnogórze, można wsiąść do autobusu, taksówki lub wziąć rent-a-car . Możesz dostać nie tylko od Petrovac , ale także z Baru, Budva , Tivat , Podgorica i inne miejscowości wypoczynkowe , ponieważ sieć autostrad w Czarnogórze jest dobrze rozwinięta.