Kissel to starożytny słowiański przysmak, który zawsze jest kochany i czczony. Pamiętajcie, nawet w bajkach były banki mleka i mleka! Ale kisiel jest nie tylko smaczny, ale również przydatny: tradycyjnie jest zrobiony z płatków owsianych lub owoców i jagód, a czasami można nawet spotkać jelly przepis z dżemem !! Naturalne produkty mają zawsze uzdrawiającą moc dla ciała, wzbogacając je witaminami, minerałami i różnymi dobroczynnymi substancjami.

Czy można schudnąć na galaretce?

To danie jest nie tylko bogate w kalorie, ale także jego sytość. Szybko wypełnia objętość żołądka, co daje poczucie pełności, ale nie tworzy nadmiaru kalorii.

Kissel jest zwykle postrzegany przez nas jako napój, jednak zamiast tradycyjnej struktury płynnej, jest lepki, jak owsianka, a czasem prawie twardy, jak galareta. Nawiasem mówiąc, kisiel do odchudzania jest przydatny ze względu na swoją strukturę - delikatnie otula przewód pokarmowy, dzięki czemu lekarze dopuszczają go nawet do poważnych chorób, takich jak wrzody. Lepki napój pozwala poprawić pracę narządów trawiennych, oczyszczając w ten sposób toksyny. Wszystkie te pozytywne cechy pozwalają nam powiedzieć, że przy rozsądnym użyciu bardzo przydatne będzie oczyszczające mięśnie do utraty wagi.

Jednocześnie konieczne jest rozróżnienie naturalnych koktajli wytworzonych ze świeżych produktów z półproduktów i mieszanek proszkowych (leovit kissel do odchudzania i innych rodzajów). Oczywiście, to, co sam tworzysz z naturalnych produktów, jest o wiele bardziej użyteczne.

Na przykład, przydatne jest zastąpienie 1-2 posiłków dziennie dla kissel. Na przykład podwieczorek i kolacja. W takim przypadku stracisz wagę w szybkim tempie iz pewnością staniesz się szczuplejszy po 1-2 tygodniach.

Galaretka Hercules do odchudzania

Kissel z płatków owsianych do utraty wagi To prawdziwy lek terapeutyczny, który można przygotować zgodnie z receptą naszych przodków, który cudownie przetrwał do naszych czasów. Musisz go gotować przez kilka dni, ale opinie mówią, że ten przepis z kisiel na odchudzanie jest skuteczny i warto czekać na taki okres:

  1. W słoiku o pojemności trzech litrów połóż 300 gramów owsianki (nie płatków), pół szklanki kefiru, łyżkę śmietany, pół lub dwa litry wody, kawałek chleba żytniego.
  2. Przykryj puszkę szmatką i przyłóż ją do akumulatora lub zawiń w koc.
  3. Po trzech dniach odcedzić mieszaninę, wlać płyn do rondla i gotować do wrzenia. Ciecz musi stać się lepka. Kissel jest gotowy!

Weź ten napój w ciągu miesiąca za pół szklanki na 20 minut przed każdym posiłkiem. To pozwala ci jeść mniej, a jednocześnie leczyć przewód pokarmowy.

Kissel wyszczuplający buraki

Kisiel z buraków do odchudzania jest łatwiejszy do przygotowania, ale jego smak nie jest przyjemny dla wszystkich. Zmieniaj ilość buraków, aby uzyskać najlepszą kombinację. Nie jest trudno to przygotować:

  1. Weź garść owsa, tyle suszonych śliwek i surowych tartych buraków, napełnij go dwoma litrami wody.
  2. Gotuj mieszaninę na małym ogniu przez 15-30 minut, aż mieszanina stanie się nieco grubsza i przypomnij burak ćwikłowy Kissel za wzrokiem.
  3. Odcedź mieszaninę, ale nie wyrzucaj jej.

W ciągu dnia, kiedy gotujesz kissel, musisz jeść ograniczoną ilość jedzenia - na przykład rozłożyć rozładunek na kefirze lub jabłkach. 2-3 godziny przed snem zamiast kolacji wypij kissel - tyle ile możesz i czego chcesz. Następnego ranka zjedz śniadanie z galaretki. Taki dzień postu z kontynuacją spędzamy 1-2 razy w tygodniu, w zależności od tego, jak szybko potrzebujesz wyników.

Ten przepis może być używany częściej, nawet codziennie, jeśli musisz szybko schudnąć. W tym samym czasie będziesz jadł śniadanie, jesz obiad z galaretką, a na lunch możesz jeść wszystko, co chcesz (rozsądniej jest oczywiście odmówić fast food, słodyczy i tłustych potraw).