Dżinsy od dawna stają się uniwersalną odzieżą. Wszystkie są bez względu na wiek, płeć i styl ubioru. Pomimo tego, że ta odzież jest często uważana za ubieranie smukłe, z odpowiednim doborem dżinsów dla pełnych dziewczyn można je ozdobić i schować kilka dodatkowych kilogramów.

Jakie jeansy wybrać pełną dziewczynkę?

Pierwsza zasada wyboru dżinsów damskich na pełny - aby wybrać model, którego potrzebujesz dokładnie taki rozmiar. Mniejsze spodnie, kupione jako bodziec do odchudzania, będą grać z tobą żart: wizualnie, będziesz wyglądał jeszcze bardziej masywnie niż w rzeczywistości. W ten sam sposób same jeansy będą nieco większe, niż potrzebujesz. I tylko te spodnie, wybrane poprawnie, ukryją te dodatkowe kilogramy i sprawią, że będziesz szczuplejszy.

Modele z dopasowaniem na biodrach nie są zalecane dla dziewczynek z nadwagą, ponieważ brzuch i boki w takich dżinsach będą naciągnięte i brzydkie w talii, co natychmiast przyciąga wzrok. Organicznie na dziewczęta o dużych uniformach wyglądają jeansy w talii: napinają brzuch i tworzą niezbędną linię w najcieńszej części ciała.

Jeśli podnosisz jeansy na pełne biodra, zwróć uwagę na kieszenie z tyłu spodni. Istnieje modna zasada: im mniejsze kieszenie, tym bardziej pop-like wydaje. Nie zapomnij o tym.

Mówiąc o stylu, należy zauważyć, że mocno obcisłe dżinsy nie pasują na pełne nogi. Idealnym stylem dla pań o dużej konfiguracji będą proste dżinsy lub rozkloszowane od kolana. Z kolorów lepiej jest preferować ciemne: ciemnoniebieskie, szmaragdowe, czarne, śliwkowe. Tkanina nie powinna świecić, ponieważ połysk doda niepotrzebne objętości.

Co nosić dżinsy dla pełnej dziewczyny?

Głównym zadaniem w doborze zestawów z jeansami - tworzenie pionowych linii, wizualnie wyszczuplających sylwetkę. Dlatego należy założyć proste koszule, żakiety, swetry rozpinane i kamizelki, swetry w pionowy wzór. Lepiej jest także wybierać buty na pięcie, wizualnie przedłużając nogi.

Dżinsy na pełne 1Dżinsy na pełne 2Dżinsy na pełne 3
dżinsy na pełne 4dżinsy na pełne 5dżinsy na pełne 6
dżinsy na pełne 7dżinsy na pełne 8dżinsy na pełne 9