W czasie ciąży kobieta przede wszystkim powinna pomyśleć o swoim zdrowiu i komforcie, ponieważ są to główne warunki pomyślnej ciąży. Ciąża to dość długi okres, dlatego z powodów psychologicznych (chcąc wyglądać atrakcyjnie) lub ze względu na warunki pogodowe, możesz potrzebować dżinsów.

Zwykłe dżinsy nie są najodpowiedniejszym wyborem ubrań dla kobiet w ciąży, ponieważ ich pasek może ściskać i powodować dyskomfort.

Czy mogę nosić dżinsy dla kobiet w ciąży?

Główną zasadą, którą powinna przestrzegać kobieta, jest wygoda. W tym okresie jest wyższa niż jakiekolwiek trendy w modzie i urodzie, więc obcisłe dżinsy dla kobiet w ciąży, które są pod presją, są tematem zakazanym.

Jeśli nosisz obcisłe dżinsy, które ściskają dolną część brzucha, może to prowadzić do niedotlenienia płodu, a jeśli są to ciasne łydki, to pod koniec ciąży nie można ich założyć, a obrzęk będzie silniejszy.

Zasady wyboru jeansów dla kobiet w ciąży

Istnieje kilka zasad dotyczących wyboru jeansu dla kobiet w ciąży:

  1. Darmowe cięcie. Dżinsy powinny być łatwe do założenia i zapinane na guziki, kiedy przysiadają, szeroki krok, nie powinny naciskać.
  2. Miękka tkanina. Później wygodna odzież staje się znacznie ważniejsza niż piękna, ponieważ ruch nie jest już taki sam jak poprzednio ze względu na strukturę ciała. Dlatego lepiej dać pierwszeństwo dżinsom, rozciągnąć, które są świetne stretch. Ale musimy pamiętać, że jeśli chodzi o rozciągliwe dżinsy nie mogą się rozciągać, nie powinny one pasować ciasno, a zwłaszcza pasować do ciała.
  3. Minimalne elementy złączne. Guziki i guziki na brzuchu są niedopuszczalne, jeśli chodzi o późną ciążę. Jeśli kobieta zdecyduje się usiąść, zostanie naciśnięty nieelastyczny materiał (metalowy lub plastikowy), a to nie powinno być dozwolone. Optymalne do wyboru dżinsy z bandażem, które mocuje dżinsy i podpiera brzuch. Ale często nie zaleca się noszenia bandaża, dlatego możemy powiedzieć, że każdy dżins w czasie ciąży nie jest przeznaczony do ciągłego noszenia: nie więcej niż 1-2 godziny chodzenia w dżinsach każdego dnia.
  4. Przed zakupem dżinsów musisz spróbować. W dzisiejszych sklepach internetowych często można znaleźć reklamy dżinsów dla kobiet w ciąży, ale zanim kupisz to, musisz poczuć na ciele, więc możesz kupić te rzeczy w Internecie tylko pod warunkiem ewentualnego powrotu. W zwykłym sklepie dopasowanie może trwać przez nieograniczony czas, więc nie zaniedbuj przysiadywania nowych dżinsów, maszerowania i regularnego chodzenia. Nie powinieneś też spieszyć się: siedzieć przez kilka minut, a potem chodzić: czasami dyskomfort nie jest od razu odczuwany.
  5. Filtruj wskazówki sprzedawcy. Niektórzy sprzedawcy mogą chwalić swoje towary, zamiast je sprzedawać: mogą nie być zainteresowani tym, jak wysokiej jakości dżinsy są niezbędne dla kobiety w ciąży, lub mogą nie w pełni zrozumieć ten temat. Dlatego, jeśli dżinsy są ściśnięte, a sprzedawca zapewnia, że ​​są one rozprowadzane - nie wierz, jeśli rzecz pasuje, jest to wygodne w pierwszej sekundzie.

Jeansy ciążowe Mothercare

Stylowe i wygodne jeansy dla kobiet w ciąży tworzą Mothercare. Istnieje od dawna, od 1961 roku, co w pewnym sensie jest gwarancją jakości. Tkaniny, z których firma wytwarza ubrania, nie zawierają szkodliwych substancji i barwników, a cięcie rzeczy (specjalny pasek na bandaż na dżinsach) uwzględnia fizjologię kobiet w ciąży.

Tutaj znajdziesz wysokiej jakości i modne dżinsy dla kobiet w ciąży, których cechami są:

  1. Kolor. Jest to kryterium, w którym wybór kobiet nie jest ograniczony. Ciemnoniebieskie i czarne są odpowiednie na zimę, a niebieskie, białe i inne jasne kolory na lato.
  2. Cięcie. Obcisłe jeansy dla kobiet w ciąży są dopuszczalne, jeśli nie pasują do ciała, ale lekko je dopasowują. Spodnie jeansowe dla kobiet w ciąży - najlepsza opcja, jeśli są szerokie. Jest to klasyczna opcja, którą można nosić na każdą okazję. Bardzo ważne jest, aby na dżinsach był miękki bandaż na pasek, który może być szeroki i dopasowany do całego brzucha, lub wąski, i podpierać tylko dolną część brzucha.
Czy mogę nosić dżinsy w ciąży 1Czy mogę nosić dżinsy dla kobiet w ciąży? 2Czy mogę nosić dżinsy w ciąży 3
Czy mogę nosić dżinsy dla kobiet w ciąży 4Czy mogę nosić dżinsy u kobiet w ciąży?Czy mogę nosić dżinsy dla kobiet w ciąży 6
Czy mogę nosić dżinsy u kobiet w ciąży?Czy mogę nosić dżinsy dla kobiet w ciąży 8Czy mogę nosić dżinsy dla kobiet w ciąży 9