Nie można wymyślić bardziej wygodnego i zawsze rzeczywistego szczegółu garderoby niż parę dżinsowych spodni. Jest to rzecz uniwersalna i jest ona stale obecna we wszystkich kolekcjach projektantów mody z roku na rok. Jeśli uważasz, że dodatkowe centymetry sprawiają, że dżinsy są niedostępne, to się mylisz. Trzeba tylko wybrać odpowiedni styl dżinsów i nauczyć się łączyć je z innymi detalami szafy.

Modele jeansowe pełne

Zacznijmy od tego, co znajdziesz na półkach sklepowych. Wybór jest nie mniej szeroki niż w działach odzieżowych dla standardowej figury. Ale to nie znaczy, że wszystko powinno zostać podjęte. Rozważ kilka modeli.

  1. Dzisiaj wielu młodych ludzi lubi nowoczesne trendy w muzyce i tańcu. Właśnie dlatego cięcie Baggy staje się coraz bardziej popularne. Baggieści dokładnie "pochłoną" wszystkie dodatkowe centymetry, ale nie będą ich ukrywać, ale po prostu dodają niewielką objętość tam, gdzie ich nie było. W przypadku niektórych stylów tańca jest to odpowiednie, ale nie do stworzenia kobiecego wizerunku.
  2. Jeśli marzyłeś o bardzo obcisłe spodnie , możesz je łatwo znaleźć na półce w sklepie. Ale nie spiesz się, aby je zdobyć. Jeśli mówimy tylko o lekko pełnych biodrach, to przy pomocy tuniki lub podłużnej koszuli można poprawić sytuację. Ale dla wybrzuszenia brzucha i pełnych nóg nie ma opcji.
  3. W kolekcjach w całości w 2013 roku wróciły klasyczne damskie dżinsy z klasycznych pleców. Jest to wygodny model bez jakiejkolwiek dekoracji lub dekoracji, który jest odpowiedni dla Ciebie.
  4. Jeśli nie chcesz całkowicie zrezygnować z dopasowanego kroju, wypróbuj model dżinsów damskich, aby uzyskać pełną regularność. Są tylko nieznacznie zwężone w dół i, dzięki miękkiemu materiałowi, modelują figurę, ale nie przeciągają jej zbyt mocno.

Wybór jeansów dla pełnych dziewczyn

Teraz omówimy bardziej szczegółowo wybór pary bezpośrednio według typu ciała. Dżinsy na pełne biodra powinny wizualnie ukryć kilka centymetrów i rozciągnąć nogę. Jeśli pozwala na to talia i wysokość, odpowiedni jest model o wysokim kroju i lekko zwężonych nogach. Długość takich wąskich dżinsów na pełny powinien być albo wokół kostki, albo sięgać połowy wysokości pięty.

Możesz też wypróbować proste gładkie dżinsy na pełne uda. Natychmiast odmówić kieszenie na łaty, rozszerzone, wypukłe elementy dekoracyjne. Jeśli taki krój wydaje ci się zbyt nudny, wybierz pełne dżinsy i ubierz je w męskie koszule i proste lakoniczne dekoracje.

Dżinsy na pełnych nogach nie powinny być rozszerzane. To tylko pogorszy sytuację. Dopuszczalne są proste klasyczne cięcie. Kolor jest możliwy, ale tylko bardzo mały i od kolana. Jeśli kształt nóg jest piękny, dopuszczalny jest mały, ciasny model.

Dżinsy dla dziewcząt z nadwagą, które mają problem z pośladkami powinny być szyte z miękkiego odcinka. Miękka i elastyczna tkanina doskonale dopasowuje się do ciała, lekko koryguje jej krzywe i sprawia, że ​​jest bardziej smukła. Idealnie dopasowane jeansy dla otyłych kobiet o rozkloszowanym lub prostym kroju. Ale zwężony model - tabu.

Teraz kilka wskazówek dla dziewczyn, zanim pójdziesz do sklepu po nową parę modnych spodni:

  • niskie lądowanie lub otwarty żołądek powinny stać się dla ciebie najsilniejszym tabu, jeśli nie chcesz być jak wanna z naparami;
  • nigdy nie bierz dżinsów dla otyłych kobiet o jeden rozmiar większy lub mniejszy, w pierwszym przypadku spodnie będą przypominały torbę, aw drugim będą testem dla skóry i niektórych narządów wewnętrznych;
  • letnie jeansy dla kobiet z nadwagą mogą być jasnoniebieskimi odcieniami, ale należy je starannie dobierać, ponieważ ten kolor dodaje niewielkiej wagi, a klasyczny ciemnoniebieski odcień jest opcją wygrywającą;
  • Dżinsy do pełnej figury powinny być dobrane z minimalną liczbą kieszeni: duże na poziomie kolan, dodają tylko objętości w biodrach, a małe będą podkreślać rozmiar pośladków.
Dżinsy dla otyłych kobiet 1Dżinsy dla otyłych kobiet 2Dżinsy dla otyłych kobiet 3
Dżinsy dla otyłych kobiet 4Dżinsy dla otyłych kobiet 5Dżinsy dla otyłych kobiet 6
Dżinsy dla otyłych kobiet 7Dżinsy dla otyłych kobiet 8Dżinsy dla otyłych kobiet 9