Kaszmir to najszlachetniejszy ze wszystkich rodzajów wełny. Rzeczy z niej, z należytą starannością, nie tylko jeden sezon pędzi dobrze, ale właściwie dobrany model nigdy nie straci swojego znaczenia, w przeciwieństwie na przykład do wielu produktów boleśnie. Zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem wygrywa w okresie międzysezonowym dzięki stopniowi izolacji i bardziej wyrafinowanemu wyglądowi. Rozważ możliwe style i ich kompatybilność z innymi typy ciała .

Modele damskich zimowych kaszmirowych płaszczy z futrem

  1. Płaszcz kąpielowy z futerkiem . Sam w sobie, ten model jest już dość elegancki i elegancki, a uzupełniony puszystym kołnierzykiem, wygląda jeszcze bardziej. Doskonale nadaje się zarówno dla młodych dziewcząt, jak i starszych kobiet. W przypadku "jabłek" i "prostokątów" pomoże to podkreślić linię talii, odwrócone i zwykle "trójkąty" - w celu zrównoważenia proporcji figury.
  2. Zimowy płaszcz z kaszmiru . Przytulny kokon, w którym ten model otula właściciela, jest nie tylko ciepły i wygodny, ale także praktyczny. "Ballon" można nosić ze spódnicami, sukienkami, szerokimi lub wąskimi spodniami. Ostatnio ten styl jest celowo obszerny, a także jest uzupełniony raglanowym rękawem - te dwa punkty mają na celu podkreślenie kruchości kobiecej sylwetki. Ostrożnie należy zwrócić uwagę na odwrócone "trójkąty": opróżniona tuleja może zwiększyć już i tak szeroki obwód ramienny.
  3. Dopasowany kaszmirowy płaszcz z futrem . Wszystkie klasyczne modele nigdy nie wychodzą z mody - dotyczy to ołówkowych spódnic, prostych spodni, sukien damskich i oczywiście płaszcza. Jeśli masz wątpliwości, czy któryś z powyższych modeli Ci odpowiada, weź ten - nie przegrasz. Długość modelu może być różna, od maxi do krótkiego krótkiego płaszcza. Jeśli producent nie zaproponował pasa dla produktu, w takim stylu można go bezpiecznie wybrać samemu do gustu: skóra, materiał, kolor tonalny lub kontrastowy.
Rodzaje obroży

Szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj kołnierza. W damskim zimowym kaszmirowym futrze może być wygodna, mała podstawa lub obroża. Futro może być zdejmowane lub nie - w pierwszym przypadku, płaszcz może być łatwo noszony przez całą wiosnę lub jesień, i nie będzie wyglądał zbyt ciepło.

Pielęgnacja płaszczy

Aby zachować oryginalny wygląd produktu tak długo, jak to możliwe, zaleca się jego wyczyszczenie na sucho pod koniec zimnej pory roku. Przy okazji, ze względu na obecność futrzanego kołnierza, koszt czyszczenia produktu znacząco wzrasta - weź to pod uwagę przy zakupie.

Musisz myśleć o ochronie przed ciemami - do tego powinieneś włożyć torbę pachnących ziół (saszetek), kawałek mydła lub skórki pomarańczowej do torby, w której jest przechowywany przedmiot. Jeśli będziesz trzymał zimowy płaszcz z kaszmiru z futrzanym kołnierzem w stanie złożonym, a w sezonie letnim są na nim zmarszczki, zwykły parowiec pomoże ci z łatwością poradzić sobie z nimi.

zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem1zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem2zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem3
zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem4zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem5zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem6
zimowy kaszmirowy płaszcz z futerkowym kołnierzem7zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem8zimowy kaszmirowy płaszcz z futrzanym kołnierzem9