W świecie mody kyuloty zajmują honorowe miejsce i są uważane za trend w nowym sezonie. Ich historia jest wystarczająco bogata i dali pierwszeństwo sobie. Księżna Diana . Dla tych, którzy nie znają tego stylu, spodenki wyglądają bardziej jak spódnica, ponieważ są dość szerokie, a ich długość osiąga poziom tuż poniżej kolana. Tak niezwykła rzecz na pierwszy rzut oka, nie tylko musisz wybierać poprawnie, ale także wiedzieć, z czym ją połączyć. Jest to bardzo ważne, ponieważ przy złym podejściu obraz będzie bardziej śmieszny niż stylowy.

Kobiece spodnie-culottes

Początkowo, podobnie jak wszystkie spodnie, culottes uznawano za odzież męską noszoną przez francuskich arystokratów. Panowie połączyli je z golfem i przez kilka lat model spodni przeplatał się z ideą bogatego życia. Pierwszą kobietą, która zwróciła uwagę na kulisy, był Coco Chanel. Na początku bardziej powszechne były klasyczne modele, które płynnie przeplatają się ze sportowym stylem. Wkrótce culottes zamieniły się w spódnice-spodnie, dzięki którym skarpetki stały się wygodniejsze dla kobiet.

Taki niecodzienny styl nie od razu wszedł w żeńską modę. Na początku były noszone tylko przez zbuntowane i odważne dziewczyny. Na przykład niektóre kobiety mody łączyły te spodnie z futrami, a tendencja ta została przeniesiona do współczesnego świata. Modele takich spodni wciąż wolą nosić bardziej ekstrawaganckie osoby, które chcą odświeżyć swój wizerunek pogrubionymi pociągnięciami.

Każdy couturier oferuje własną interpretację tego stylu, zmieniając jego długość i dodając pewne szczegóły, na przykład wysoką talię, plisy lub różne materiały.

Z czym nosić kyuloty?

Ponieważ spodenki mają wygląd spódnicy midi, można je nosić z takimi samymi rzeczami jak ona. Na przykład pod ognistymi czerwonymi spodniami można założyć bluzkę z kolorowym nadrukiem. Jeśli jest to wersja letnia, to plisowane szyfry idealnie zharmonizują się z czarnym dopasowanym dołem i otwartym dekoltem. Tworząc wieczorny look, warto zwrócić uwagę na model wykonany z prawdziwej skóry w kolorze brązowym. Po ukończeniu zespołu z jedwabną bluzką bez rękawów, czarnym pasem i sandałami z kawy, możesz udać się na zaplanowane wydarzenie.

culottes 1culottes 2spodnie culottes 3
spodnie culottes 4spodnie culottes 5culottes 6
spodnie, culottes 7culottes 8spodnie culottes 9