Chociaż kaszmir jest cienkim materiałem, ponieważ jest to podszerstek lub inaczej - kozioł górski w dół, ale jest również bardzo ciepły, więc produkty z kaszmirem w kompozycji są doskonałym wyborem na zimę. Na przykład, twoja szafa w tym sezonie może być uzupełniona delikatnymi i miękkimi swetrami z kaszmiru, które nie tylko cieplej, ale także stylowo pasują do każdego obrazu, nawet jeśli jest to zwyczajne lub świąteczne. Ale najlepszym zakupem jest niewątpliwie zimowy płaszcz z kaszmiru. Przecież ten rodzaj odzieży wierzchniej to już klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody, więc możesz nosić płaszcz przez więcej niż jeden sezon i wyglądać modnie i stylowo, a co najważniejsze, nie zmarznąć nawet w zimne dni.

Zimowy kaszmirowy płaszcz damski

Materiał. Można znaleźć płaszcze wykonane z czystego kaszmiru, ale to wciąż rzadkość, ponieważ sam kaszmir jest raczej trudny do przetworzenia ze względu na jego drobnoziarnistość. Te powłoki są bardzo ciepłe, lekkie i oczywiście bardzo drogie. Dlatego najczęściej w asortymencie sklepów można znaleźć zimowe płaszcze z kaszmiru, które są "rozcieńczane" innymi materiałami. Najpopularniejszą kombinacją jest kaszmir i wełna. Te ostatnie mogą być bardzo różne. Wełna merynosowa, na przykład, jest bardzo przyjemna i ciepła. Zwykle wełna pojawia się w płaszczu jako twarda podstawa, że ​​tak powiem, a kaszmir stanowi jej uzupełnienie. Dlatego kaszmirowy płaszcz na zimę to taki dobry wybór. Oczywiście, kurtka puchowa może Cię również rozgrzać, ale wciąż w zrównoważonym i kobiecym stylu. klasyczny płaszcz dół kurtki daleko.

Modele. Konieczne jest ostrożne podejście do wyboru płaszcza zimowego, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty. Na przykład, jeśli sam jeździsz samochodem, najlepiej wybrać krótki płaszcz zimowy dla kobiet z kaszmiru, aby długie podłogi nie kolidowały z nogami. Ale jeśli podróżujesz komunikacją miejską lub lubisz długie spacery, płaszcz powinien być długi, ponieważ wtedy o wiele lepiej będzie chronić cię przed zimnem i wiatrem. Dobrym wyborem jest również kaszmirowy płaszcz zimowy z futrem. Piękny futrzany kołnierzyk doda Twojemu płaszczowi elegancji i luksusu, a także, co nie mniej ważne, rozgrzeje szyję i ochroni ją przed wiatrem lepiej niż jakikolwiek szalik.

zimowy płaszcz z kaszmiru1zimowy płaszcz z kaszmiru2zimowy płaszcz z kaszmiru3
zimowy płaszcz z kaszmiru4zimowy kaszmirowy płaszcz5zimowy płaszcz z kaszmiru6
kaszmirowy płaszcz zimowy7zimowy kaszmirowy płaszcz8zimowy kaszmirowy płaszcz9