Dzięki odpowiedniemu podejściu do wyboru zimowej odzieży wierzchniej, możesz podkreślić atrakcyjność postaci, elegancji i kobiecości obrazu. Przy zakupie należy wziąć pod uwagę nie tylko styl i długość, ale także kolor, który idealnie pasuje do niektórych typ koloru . Wśród różnorodnych materiałów, z których dziś są szyte, tkaniny takie jak serweta są bardzo poszukiwane, a projektanci często używają futra jako obroży na kołnierzu. Zimowy wełniany płaszcz z futrzanym kołnierzem pomoże rozwiązać problem z wyborem odzieży wierzchniej na zimę.

Funkcje wyboru stylu

Zimowy płaszcz serwety z futrzanym kołnierzem idealnie wpisuje się w ramy klasycznego stylu. Najczęstszym stylem jest płaszcz o prostym kroju, do kolan lub nieco niżej. Często do krawiectwa takich modeli projektanci używają serwet o klasycznych ciemnych lub naturalnych kolorach. Czarny, brązowy, beżowy lub szary płaszcz, którego obroża jest obszyta futrem naturalnym, można nazwać uniwersalnym, ponieważ można go nosić do pracy i imprez towarzyskich. Klasyczne modele mogą być jednorzędowe i dwurzędowe, ale w sezonie zimowym te ostatnie są bardziej odpowiednie. Faktem jest, że zwykle nosi się jednorzędowy płaszcz bez guzików, co jest niedopuszczalne w zimie.

Nie mniej istotne i modele o rozszerzonym stylu. Dzięki trapezowej sylwetce są idealne dla kobiet o zaokrąglonych kształtach. Dobrze dobrany model płaszcza z zasłony pomoże ukryć te wady figur, których nie chcesz się obnosić. Rozkloszowany płaszcz z bieżącym rękawem o długości 3/4 wygląda świetnie. Nie zapominaj jednak, że styliści zalecają noszenie go w wysokich rękawicach wykonanych ze skóry naturalnej.

Projektanci radzą, aby zwracać uwagę na płaszczyk z owalną sylwetką. Styl oversize jest dziś niezwykle popularny, a płaszcz w kształcie litery "O" pozwala być w trendach. Ponadto, oversize płaszcze są odpowiednie zarówno dla szczupłych dziewcząt, jak i kobiet z nadwagą.

Jeśli chodzi o wykończenie kołnierza, warto wybrać modele z futrem naturalnym. Drap to szlachetna tkanina, wygląda na drogie. Jeśli wykończenie kołnierza wykonane jest z niskiej jakości sztucznego futra, wówczas cały połysk płaszcza będzie tracony. Do dekoracji kołnierza projektanci używają krótkich i długich włosów, które poszerzają stylistyczne ramy tego typu odzieży wierzchniej.

Zimowy wełniany płaszcz z futrzanym kołnierzem1Zimowy wełniany płaszcz z futrzanym kołnierzem2Zimowy wełniany płaszcz z futrzanym kołnierzem3
Zimowy wełniany płaszcz z futrzanym kołnierzem4Zimowy wełniany płaszcz z futrzanym kołnierzem5Zimowy wełniany płaszcz z futrzanym kołnierzem6
Zimowy wełniany płaszcz z futerkowym kołnierzem7Zimowy wełniany płaszcz z futerkowym kołnierzem8Zimowy wełniany płaszcz z futerkowym kołnierzem9