Piękne kobiety czasami zwracają dużą uwagę na ich zewnętrzną urodę. A także siłownie, SPA i salony kosmetyczne - które nie są tylko wymyślone, aby uczynić kobietę piękniejszą. Ale fakt, że kobiety mają wewnętrzne mięśnie, które można wyćwiczyć, jest często zapomniany, a niektórzy ludzie nie są tego świadomi. Jedną z tych wewnętrznych mięśni, które można wyćwiczyć, jest pochwa. A do jego treningu jest specjalny symulator zwany kulkami pochwy. Jak z nich korzystać poprawnie? Dowiedzmy się więcej.

Czym są kulki pochwy i jak je wybrać?

Kulki pochwy reprezentują 2-3 kulki o średnicy 2 cm, połączone nitką. Będąc w pochwie, stymulują pracę mięśni, zwiększają przepływ krwi, tym samym ćwicząc mięśnie intymne i węższą wagę. Jeśli regularnie przeprowadzasz taki trening, kobieta nie tylko zwiększy swoje seksualne uczucia podczas intymności, ale także przyjemnie zaimponuje partnerowi swoimi nowymi umiejętnościami.

Kulki pochwy mają różne rozmiary, różne kształty (okrągłe, owalne, serduszka, gwiazdki itp.), Różne tekstury (gładkie, z pryszczami, żebrowane), mogą być wykonane z różnych materiałów (cyber skóry, plastiku, lateksu itp.).

Dla początkujących lepiej pasują kule o dużych rozmiarach i nie gładkie. Takie kulki są łatwiejsze do trzymania w pochwie. Z biegiem czasu można iść na małe, gładkie i ciężkie piłki - utrzymywanie ich przy mięśniach pochwy jest dość trudne.

Jak używać kulek pochwy?

Najpierw trzeba pamiętać o zasadach higieny i nie używać wyłącznie piłek z przyjacielem. Przed użyciem należy je dokładnie oczyścić lub nałożyć za pomocą antyseptycznego żelu. Następnie smaruj kulki smarem, aby nie powodować dyskomfortu podczas treningu.

Następnie, w pozycji leżącej lub leżącej, włóż kulki do pochwy. Wstań w pozycji pionowej i rozpocznij trening.

Najpierw musisz nauczyć się trzymać je w środku. Aby to zrobić, potrzebujesz mięśnia, które możesz zatrzymać, oddając mocz, "zamknij" kulki wyjściowe. Po raz pierwszy będzie to wystarczające.

Następnym etapem treningu będzie na przemian relaksacja i napięcie mięśni. Ponownie podkreślamy, że kulki pochwy są wkładane, leżąc, a ćwiczenia wykonywane są w pozycji stojącej.

Cóż, najtrudniejszym ćwiczeniem jest chodzenie z piłkami w środku. Zacznij od chodzenia po domu, a potem możesz nawet wyjść z nimi na zewnątrz.

Pamiętaj jednak, że regularność jest ważna, gdy używasz piłek pochwowych do treningu. Oznacza to wykonywanie ćwiczeń przez 10 minut, ale każdy dzień jest lepszy niż raz w tygodniu, ale o każdej porze. I na samym początku nie przesadzajcie. Wszystko ma swój czas. Как правильно использовать вагинальные шарики

Jak używać kulek pochwowych do ćwiczeń?

W poprzednim akapicie opisaliśmy wam podstawowe zasady ćwiczeń. I nie ma żadnego kompleksu, wszystko zależy od twoich życzeń. Oferujemy tylko kilka przykładów ćwiczeń.

  1. Trzymanie kul. Po prostu trzymaj kulki w środku przez jakiś czas (lepiej zacząć od 1-2 minut, a maksymalna nie jest ograniczona). Kiedy wydaje ci się, że to nie wystarcza, możesz zmienić kule na bardziej złożone lub powiesić niewielki ciężar na sznurku.
  2. Przesuń kulki w górę i w dół pochwy. Nie denerwuj się, jeśli od razu nie odniesiesz sukcesu, z czasem na pewno nauczysz się tego ćwiczenia.
  3. Spróbuj wypuścić kulki z pochwy, jeden po drugim, czyli wypchnij je.
  4. Wyciągnij nić, próbując wyjąć kulki z pochwy, a mięśnie się opierają i nie pozwól im się wydostać.