Nie wiesz, jak prawidłowo używać wibratora? I pytaj znajomych lub sprzedawców? Nie jest to zaskakujące, ponieważ pytanie jest bardzo delikatne i wydaje się, że nie jest ono dyskutowane w społeczeństwie. Dlatego mamy nadzieję, że w tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące właściwego używania wibratora.

Jak prawidłowo używać wibratora?

Najpierw musisz zapoznać się z instrukcjami korzystania z wibratora. Często zdarza się, że instrukcja jest napisana w języku, którego nie znasz i nie możesz jej przeczytać. Ale nie odkładaj tego na bok. Użyj tłumacza, ponieważ oni teraz wykonują dość dokładne tłumaczenie, a wszystko, czego potrzebujesz, to Internet. Jeśli nie potraktujesz tej sprawy poważnie, ryzykujesz obrażenia podczas użytkowania.

Następnie upewnij się, że masz działające baterie. Mogą być łączone lub mogą być zakupione osobno.

Bezpośrednio przed użyciem należy przeprowadzić procedurę higieniczną za pomocą wibratora (ostrożnie umyć, aby nie zarazić infekcji). Niektórzy producenci zalecają stosowanie wibratora wyłącznie z prezerwatywą, co jeszcze raz podkreśla znaczenie przeczytania instrukcji.

Poza prezerwatywami, przed zakupem specjalnego smaru - smaru należy zawsze zachować ostrożność i zawsze na bazie wody lub silikonu. Należy pamiętać, że tłuszcze na bazie tłustej (np. Wazelina) nie są odpowiednie do stosowania z wibratorem, ponieważ mogą niekorzystnie wpływać na stan lateksu, gumy, silikonu itp. I ryzykujesz zepsucie wibratora. I przed użyciem wibratora analnego, powinieneś kupić specjalny smar analny, który jest dłużej nawilżony i ma w swoim składzie substancje przeciwbakteryjne.

Po zakończeniu wszystkich czynności przygotowawczych można przystąpić bezpośrednio do korzystania ze sztucznego członka. Aby to zrobić, ostrożnie nasmaruj łechtaczkę, duże i małe wargi sromowe oraz wejście do pochwy smarem i może to być wibrator.

Najpierw ustaw minimalną szybkość i intensywność pracy. Nie znasz jego funkcji i łatwo możesz zostać zraniony. Zacznij od dotknięcia zewnętrznych stref intymnych, takich jak łechtaczka lub sutki. I tylko całkowicie zrelaksowany, możesz włożyć wibrator do pochwy. Staraj się wprowadzić go w taki sposób, aby dotykał szyjki macicy - wzmocni twoje odczucia. Ale jakie ruchy wykonujesz - to zależy od ciebie. Postaraj się zmienić postawę, pozycję samego wibratora, a sam zrozumiesz, które ruchy dają ci największą przyjemność.

Przydatne wskazówki dotyczące korzystania z wibratora

  1. Upewnij się, że zawsze masz zapasowy zestaw baterii w swoim domu, mogą one zostać rozładowane w najbardziej nieodpowiednim momencie.
  2. Nie spiesz się, aby natychmiast wprowadzić wibrator do pochwy, upewnij się, że twoje mięśnie są w pełni przygotowane do intensywnej ekspozycji.
  3. Nie używaj zwykłego wibratora w wannie, Использование вибратора do kąpieli są specjalne modele wodoodporne.
  4. Nie kupuj wibratorów nieznanych firm, oszczędzając na zakupach, nie otrzymujesz gwarancji, że zakupiony produkt jest wysokiej jakości i będzie trwał długo.
  5. Wybierz wibrator w zależności od wielkości pochwy. Zbyt długi sztuczny penis nie pozwoli ci w pełni doświadczyć wszystkich jego możliwości, a nawet więcej, może przynieść pewien dyskomfort.
  6. Ciągle monitoruj czystość wibratora. I jeśli używałeś wibratora do wstrzyknięcia analnego, to zanim weźmiesz go do pochwy, musisz go dokładnie umyć.