Diety energetyczne to cała seria koktajli o różnorodnych smakach, które można stosować zarówno w czystej postaci, jak i na bazie zup, omletów itp., W oparciu o nie. Diety energetyczne Do utraty wagi - czytaj dalej.

Skład i użyteczne właściwości

Te produkty high-tech zawierają:

  • białka - nabiał i warzywo, niezbędne dla organizmu i zaangażowane w budowanie masy mięśniowej;
  • tłuszcze roślinne - olej sojowy itp .;
  • węglowodany, które dostarczają organizmowi energii przez cały dzień;
  • celuloza - trwale przedłużające uczucie sytości, a także oczyszczające ciało z produktów rozpadu;
  • witaminy i minerały wspomagające normalną pracę wszystkich narządów i układów;
  • Mleczko pszczele na bazie mleka, uwalniane przez pszczoły do ​​karmienia ich larw. Przyczynia się do lepszego wzbogacenia tkanek tlenem, zwiększa odporność i stabilizuje stan emocjonalny podczas diety;
  • enzymy, które promują lepsze trawienie.

Jak stosować dietę energetyczną, aby schudnąć?

Istnieje specjalny program odchudzania, który obejmuje stosowanie diet energetycznych w trzech etapach. W ciągu pierwszych 3-5 dni można jeść tylko koktajle, całkowicie zastępując je posiłkami. Odmierzoną łyżeczkę proszku rozcieńcza się w 200 ml 1,5% mleka i pobiera w trzech głównych krokach, a przy drugim śniadaniu i popołudniowej przekąsce wypija połowę tej dawki. Ci, którzy pytają, jak przyjmować dietę energetyczną, powinni odpowiedzieć, że możesz użyć zamiast mleka kefir lub wywar z warzyw. A jeśli trudno jest stosować się do zaleceń, aby nie jeść niczego innego, czasami można sobie pozwolić na przygotowanie sałatki ze świeżych warzyw lub ich wyrzucenie.

W drugim etapie koktajle są zwykle przyjmowane tylko na obiad i jako przekąski. Jego czas trwania wynosi 3-4 tygodnie. Cóż, dla tych, którzy są zainteresowani tym, jak pić diety energetyczne do utraty wagi w trzecim etapie, można odpowiedzieć, że tylko obiad jest zastąpiony takimi koktajlami, ale jedzenie powinno być niskokaloryczne i umiarkowane z dużą ilością owoców, warzyw i produktów mlecznych. Zamiast prostych węglowodanów, powinieneś jeść złożone - zboża, kiełkujące ziarna, chleb, muesli. Bardzo ważne jest picie dużej ilości płynów, a także uprawianie sportu. Jako minimum chodźcie na spacery i ćwiczcie rano lub wieczorem. W każdym razie przed podjęciem koktajli lepiej skonsultować się ze specjalistą.

dieta energetyczna jak wziąć