Postanowiłeś pozbyć się dodatkowych kilogramów w radykalny sposób i postanowiłeś zrobić to z głodu? Aby nie spowodować uszkodzenia ciała i zdrowia, ważne jest, aby zrobić to poprawnie. Z tego artykułu dowiesz się, jak zacząć głodować w celu utraty wagi.

Za pomocą postu możesz skutecznie oczyścić swoje ciało z toksyn, żużli, a także stracić nadwaga .

Jak zacząć prawidłowo głodować?

Jeśli zastosujesz się do wszystkich zaleceń i posprzątasz poprawnie, wkrótce poczujesz się wolną, silną i energiczną osobą. Po pierwsze, poszczenie może przynieść pewne niedogodności i dyskomfort, ale pamiętaj, że najtrudniejszą rzeczą jest poradzić sobie z pierwszymi kilkoma dniami. A potem zobaczysz, jak wygładzają się zmarszczki, poprawia się cerę, zaczyna się przemęczać, skóra staje się czysta, a narządy wewnętrzne zaczynają działać lepiej. Ponadto narządy zmysłów zostają zaostrzone. Możesz czuć, że twój wzrok, słuch i węch stają się znacznie ostrzejsze.

Post dla utraty wagi może wynosić od dni do trzech lub czterech tygodni. Pamiętaj, aby słuchać naszych porad.

  1. Przed rozpoczęciem medycznego postu uwolnij ciało od ciężkiego jedzenia. Słodycze, ciastka, białka zwierzęce należy wyrzucić. Zjedz więcej owoców i warzyw. Woda powinna być oczyszczona. Możesz zrobić lewatywę, aby oczyścić jelita. W nocy można zjeść małe zielone jabłko lub wypić szklankę kefiru.
  2. Ciało powinno być przygotowane stopniowo. Dlatego zacznij od codziennego poszczenia raz w tygodniu. Następnie, kiedy twoje ciało się przyzwyczai, możesz zwiększyć liczbę "głodnych" dni do trzech na tydzień. Pij dużo wody, co najmniej dwa litry dziennie, to pomoże poradzić sobie z uczuciem głodu. W przypadku wystąpienia zawrotów głowy lub osłabienia, nie należy przyjmować leku jak zacząć głodować leki - lepiej pić ciepłą wodę z miodem.
  3. Od postu musisz być w stanie poprawnie wyjść. Uzupełnienie według czasu powinno być równe samemu poszczeniu. Zrobić lekką sałatkę z marchwi, kapusty, jabłek i garści rodzynek, doprawić sokiem z cytryny. Po poście i zjedzeniu tej sałatki twoje ciało usunie wszystkie niepotrzebne. Możesz pić naturalny sok, ale lepiej jest go rozcieńczyć pół wody, jednak lepiej nie pić owoców cytrusowych lub marchwi soki . W porze obiadowej zjedz funt warzyw (mogą być gotowane w podwójnym kotle lub spożywane na surowo). Na obiad gotować owsiankę. W ciągu dnia możesz zjeść przekąskę z tą samą sałatką. Ważne jest, aby przez kilka dni nie jeść soli, cukru, przypraw i tłuszczów.