Według statystyk ogromna liczba przedstawicieli pięknej połowy ludzkości jest niezadowolona z wyglądu. Wiele skupia się na nogach, które są dalekie od doskonałości. Dlatego bardzo popularna jest tematyka, w jaki sposób dziewczyna w domu wpompowuje swoje nogi do domu. Warto zauważyć, że nie tylko ich panie nadwaga ale także chudych ludzi, którzy chcieliby budować mięśnie.

Jak podciągnąć nogi?

Aby osiągnąć wyniki, konieczne jest nie tylko regularne ćwiczenia, ale także prawidłowe odżywianie. Zaleca się włączenie większej ilości produktów białkowych do menu, uzupełnienie ich złożonymi węglowodanami. Zakazany pokarm to tłuste, smażone, słodkie i mączne. Aby zrozumieć, jak podnosić nogi w domu, musisz odpowiednio wykonać zestaw ćwiczeń. Rozważ kilka popularnych opcji.

  1. Kucanie "pistolet" . Oprócz klasycznych przysiadów, które są znane wielu, możesz wykonywać wariacje tego ćwiczenia, ponieważ pozwala to szybko pompować nogi. Proponowana opcja jest uważana za trudną i na początku nie będzie łatwa do poradzenia sobie. Stań prosto i unieś lekko jedną nogę. Zadaniem jest przykucnąć na nodze podpierającej, a drugą wyciągnąć do przodu i trzymać równolegle do podłogi. Stopa nogi podpierającej musi być całkowicie dociśnięta do podłogi. Jeśli trudno wykonać ćwiczenie, stań przy ścianie i oprzyj się ręką.
  2. jak pompować nogi w domu
  3. Wznieś się na pół palców . Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak pompować cienkie nogi, musisz zwrócić uwagę na to ćwiczenie. Obciążenie spada na łydki, które po kilku treningi będzie wytłoczony. Stań na jakimś wzgórzu, na przykład na platformie lub schodku, tak aby obcasy wisiały w powietrzu. Wyzwanie - podnieś stopy i zejdź na dół. Obciążenie mięśni zależy od amplitudy ruchów.
  4. jak pompować nogi w domu dziewczyny