Hoop - skuteczny i niedrogi symulator , pomagając schudnąć, tworząc piękną talię i smukłe biodra. Obręcz spala tyle kalorii, ile zużywa się na jogging o średniej intensywności.

Ile konsumpcji kalorii zapewnia skręt obręczy?

Jeśli zdecydujesz się schudnąć z obręczą i chcesz dowiedzieć się, ile kalorii spala twój skręt, powinieneś zrozumieć, że zużycie energii zależy od intensywności treningu i samego symulatora.

Ćwiczenie o średniej intensywności pomaga pozbyć się 100 kalorii w ciągu 20 minut. Bardziej intensywne ćwiczenia, w tym napięcie mięśni brzucha, aktywne ruchy bioder, spala się w tym samym czasie o około 200 kcal. Aby zwiększyć zużycie energii podczas treningu, eksperci doradzają równolegle wykonywać ćwiczenia rękoma.

Poprawa spalania kalorii podczas skręcania przyczynia się do odpowiednio dobranej obręczy. Lekki trener sprawi, że będziesz bardziej aktywnie poruszać się podczas treningu, w przeciwnym razie będzie on stale spadał. Ciężka obręcz i symulator z dodatkami do masażu bardziej intensywnie wpływają na mięśnie i podskórną warstwę tłuszczu w okolicy talii. Jednak skręcanie takich obręczy jest bolesne.

Co jeszcze jest przydatna lekcja z obręczą?

Skręcenie obręczy przyczynia się nie tylko do zużycia kalorii, treningi rozwijają narządy układu sercowo-naczyniowego i oddechowego, korygują pracę aparatu przedsionkowego. Trening z obręczą jest dobrze tolerowany przez osłabionych ludzi, którzy są przeciwwskazani w ładunkach i tańcu fitness .

Zawody z obręczą rozwijają elastyczność, wykonują ruchy gładkie i atrakcyjne. Ponadto podczas treningu mięśnie pleców zostają wzmocnione, co pomaga pozbyć się bólu pleców. Przydatne lekcje z obręczą i jelitami.

Zawody z obręczą podczas ciąży i bezpośrednio po porodzie, a także w krytycznych dniach są przeciwwskazane. W przypadku chorób wątroby, nerek i jajników niepożądane jest stosowanie ciężkiego obręcza.