Lakier do włosów Dzięki błyskom jest w stanie nadać wieczornej jasności i atrakcyjności obrazu. Dziś na rynku kosmetycznym istnieje wiele rodzajów lakierów, które nie tylko mogą ozdobić włosy cekinami, ale także mocno utrwalić włosy.

Jak wybrać dobry błyszczący lakier do włosów?

Wybierając lakier, warto zwrócić uwagę na dwa ważne kryteria:

  1. Jakość. Konieczne jest, aby lakier na włosach wyglądał naturalnie i nie zepsuł włosów. Ważne jest również, aby produkt składał się wyłącznie z wysokiej jakości substancji, które nie zepsułyby struktury włosów.
  2. Przydatne właściwości. Lakier jako produkt kosmetyczny może zawierać w swoim składzie przydatne substancje, które pozytywnie wpływają na włosy. Należą do nich dostępność keratyna , filtry tytanowe i słoneczne, chroniące włosy przed zniszczeniem promieni słonecznych, wypełniając je witaminami. Dużą zaletą jest zawartość rozpuszczalnych w wodzie składników produktu, dzięki którym włosy stają się mocniejsze i bardziej miękkie.

Pomimo tego, że lakier z błyskami jest wystarczająco prosty i zrozumiały, wszystkie te same produkty różnych marek różnią się nie tylko składem, ale mają także inny zestaw właściwości, dlatego musisz lepiej poznać zalety i wady najpopularniejszych lakierów.

Lakier ze szmaragdami Estel

Kolor włosów z błyskiem od firmy Estel jest dostępny w kilku odmianach:

  • słaba fiksacja;
  • średni fiksacja;
  • silna fiksacja;
  • bardzo silne mocowanie.

W ten sposób producent deklaruje, ile czasu w niezmienionym stanie lakieru może uratować włosy. Spray do włosów Estel ze złotymi cekinami gwarantuje niezawodne mocowanie włosów i blasku. Zaletą produktów tej marki jest to, że cekiny są w umiarkowanej ilości, a jednocześnie mocno trzymają się włosów, nie rozpadając się do stroju.

Lakier z błyskiem Concept

Firma Concept produkuje linię Hairspray z brokatem srebrnym, który obejmuje trzy rodzaje błyszczących lakierów do włosów: ze srebrnymi, złotymi i wielobarwnymi błyskami. Produkt jest odpowiedni dla kobiet ze wszystkimi rodzajami włosów, jest przeznaczony do stylizacji i ozdabiania włosów cekinami. Ogólnie rzecz biorąc, produkty firmy Concept zbierały pozytywne opinie od klientów, ale jednocześnie je posiadały lakier z błyskiem Istotną wadą - to łatwe mocowanie, więc naprawić fryzurę przez długi czas przy pomocy koncepcji nie uda.

Lakier z błyskiem Profesjonalny

Lakier do włosów Piękno firmy Profesjonalne błyszczenie linii Decor ma ważną zaletę - wysokiej jakości cekiny, które tworzą niezbędny efekt i utrzymują się wystarczająco długo na włosach. Ale jednocześnie lakier należy do kategorii "łatwego mocowania", więc oczekuj od niego, że twoja fryzura utrzyma się przez długi czas, nie warto.

W związku z tym możemy stwierdzić, że wybierając lakier do włosów z błyskiem, należy zwrócić uwagę na poziom fiksacji i kolor cekinów, ponieważ są to kryteria decydujące o stworzeniu urządzenia.