Technika barwienia ombre przez długi czas nie traci popularności i znajduje coraz więcej kobiet wśród kobiet w różnym wieku. Wynika to z faktu, że klasyczny ombre nie zapewnia drastycznych zmian koloru włosów, jednocześnie znacznie odświeżając obraz i kładąc nacisk na fryzurę. Ta technika nie jest tak agresywna i nie wymaga stałego barwienia korzeni.

Ombre na długie proste włosy

Ombre można wykonać na włosach o dowolnej długości, kręconych i prostych lokach. Wielu wierzy, że takie zabarwienie wygląda bardziej imponująco z kręconymi włosami. Jednak na prostych długich włosach, szczególnie ciemnych i blond, ombre ma wiele zalet. Przede wszystkim dzięki tej technice objętość włosów optycznie wzrasta, czego brak odczuwa wiele długowłosych piękności z prostymi lokami.

Długie włosy ufarbowane w stylu ombre z fryzurą będą wyglądać jeszcze atrakcyjniej. kaskada . Ponadto zawsze można przekręcić pasma, za pomocą lokówek, lokówki i innych urządzeń, aby stworzyć nowy, romantyczny obraz.

Rodzaje ombre na prostych włosach

Zwolennicy naturalnego piękna mogą wykonać klasyczny ombre z płynnym przejściem od jednego tonu do drugiego i wykorzystując najbardziej naturalne odcienie (pszenica, miód, bursztyn, czekolada itp.). Zaleca się również wypróbowanie techniki "highlight-style" ("blasku słońca"), idealnej dla jasnowłosej kobiety z długimi kosmykami.

Niezwykle stylowy, oryginalny i jasny wygląda twórczo w dwóch i wielu odcieniach ombra na długich prostych włosach przy użyciu odcieni takich jak różowy, fioletowy, jasny pomarańczowy, itp. Takie zabarwienie może pozwolić młodym charyzmatycznym dziewczętom.

ombre dla długich prostych włosów 1ombre dla długich prostych włosów 2ombre dla długich prostych włosów 3
ombra dla długich prostych włosów 4ombra na długie proste włosy 5ombra dla długich prostych włosów 6
ombra na długie proste włosy 7ombra na długie proste włosy 8ombra na długie proste włosy 9