Piękny i otwarty strój kąpielowy to nie tylko jedna z głównych cech plaży, ale także prawdziwa ozdoba szczupłego opalonego ciała. Na początku sezonu letniego każda kobieta mody jest zaskoczona wyborem odpowiedniego kostiumu kąpielowego, ponieważ lato to zawsze odpoczynek na plaży lub przy basenach, gdzie nie można się obejść bez kostiumu kąpielowego, który jest stylowy, piękny i wygodny. Obecnie istnieje wiele stylów i modeli strojów kąpielowych, wśród których każdy może znaleźć to, co idealnie nadaje się dla niej - bikini, pływackie stroje kąpielowe, monokini (hybryda stroju kąpielowego połączonego z oddzielnym), szczery jak najwięcej możliwości stroje kąpielowe i stroje kąpielowe-stringi, również należące do kategorii szczery.

Modne stringi kąpielowe

Stroje kąpielowe Thong 2013 to piękna i seksowna cecha plaży, którą wiele kobiet mody preferuje od lat. W tym sezonie letnim projektanci mody wymyślili wiele nowych modeli i form takich strojów kąpielowych. Strój kąpielowy z stringiem to modny kostium kąpielowy, który pozwala na otworzenie maksymalnej części bioder i pośladków. Jest to nie tylko atrakcyjny i seksowny wygląd, ale także pozwala na równomierną opaleniznę - nie będzie żadnych dodatkowych ostrych "różnic" w jasnobrązowych i białych paskach. Ten rodzaj stroju kąpielowego jest również popularny ze względu na fakt, że maksymalna otwartość ciała pozwala cieszyć się wodą i słońcem bardziej niż w innych strojach kąpielowych, a to może odgrywać ważną rolę w wyborze stroju kąpielowego na sezon plażowy.

Stroje kąpielowe z stringami w 2013 r., Jak już wspomniano - sukienka jest dość szczera, więc tylko dziewczynki z dobrą figurą mogą sobie na to pozwolić. Ten typ kostiumu kąpielowego nie zapewnia specjalnego kroju, który mógłby ukryć błędy postaci i podkreślać godność - możesz zobaczyć wszystko takie, jakie jest, więc zanim położysz ten strój na plażę, musisz popracować nad swoim ciałem.

Rodzaje strojów kąpielowych

Stroje kąpielowe damskie łączą jedną wspólną cechę - najbardziej otwartą strefę dolnej części pleców. Jednak ta funkcja nie występuje w żadnej konkretnej formie - na przykład wyłącznie w bikini. Stroje kąpielowe to:

  • bikini ;
  • płynne stroje kąpielowe (to mniej powszechne);
  • monokini (szczupłe stroje kąpielowe, których dolna i górna część są połączone wstążkami, paskami, łańcuszkami lub innymi cienkimi łącznikami, podczas gdy dolna część może mieć postać strun).

Modne stroje kąpielowe w tym sezonie zostały wydane w kolorach tematycznych - etniczne nadruki, jasne soczyste letnie kolory (turkusowy, fuksja, czerwony, żółty, biały i inne), paski, a także modne akcesoria i wykończenia. Stylowe stroje kąpielowe z stringami pozwolą Ci poczuć na plaży najmodniejsze, stylowe i seksowne, a jednocześnie czerpać najwięcej radości z wakacji na plaży.

Stringi kąpielowe 2013 1Stringi kąpielowe 2013 2Stringi kąpielowe 2013 3
Stringi kąpielowe 2013 4Stringi kąpielowe 2013 5Stringi kąpielowe 2013 6
Stringi kąpielowe 2013 7Stringi kąpielowe 2013 8Stringi kąpielowe 2013 9