Jak już wspomniano, sukienka jest najbardziej uniwersalnym, a zarazem kobiecym elementem garderoby. Z wielu powodów kobiety często wybierają czarne sukienki. Po pierwsze, czarny kolor jest najbardziej praktyczny, po drugie, czarne rzeczy budują, wygładzają nadmiar krągłości, a po trzecie, czarna sukienka kusi i rodzi mężczyzn. Ponadto klasyczny czarny kolor zawsze będzie modny. W 2013 roku projektanci oferują duży wybór modnych czarnych sukienek.

Modne czarne sukienki 2013

Często kobiety wolą czarne sukienki na wieczór i uroczystości. Czarne suknie wieczorowe 2013 to modele o smukłej sylwetce na podłodze. Trzymając się tego trendu, każda kobieta mody może nadal wybrać dekorację sukienki według własnego gustu. Może to być spódnica w kształcie litery A lub w kształcie litery "A", rękawy w stylu retro z latarnią lub sukienka z jednym ramieniem, z tyłu w peplum lub z otwartym tyłem, z długim rękawem lub z piękną peleryną na ramionach. Jako dodatki, projektanci oferują koronki koronkowe, lśniące tkaniny, a także bardzo ważne jest używanie futra. By the way, takie długie czarne sukienki są idealne dla młodych modnych kobiet na balu w 2013 roku.

Czarne sukienki 2013 1Czarne sukienki 2013 2Czarne sukienki 2013 3

2013 moda na czarne sukienki również pod warunkiem szerokiej serii skróconych wersji. Krótkie czarne sukienki w 2013 roku są nie mniej spektakularne i wielowymiarowe niż długie. Najpopularniejszymi krótkimi czarnymi sukienkami w 2013 roku będą sukienka z płaszcza, roczna spódnica, skórzana sukienka i sukienki koktajlowe wykonane z błyszczących tkanin. Możesz ozdobić krótkie czarne sukienki w 2013 roku kolorowym szalikiem, paskiem w talii lub misterną kurtką.

Czarne sukienki dla dziewczynek 4 4Czarne sukienki 2013 5Czarne sukienki na rok 2013 6

Czarne Suknie ślubne 2013

Moda 2013 rozprzestrzeniła się na czarne suknie ślubne. Oczywiście przywykliśmy do tego, że panna młoda ubrana jest we wszystko, co białe. Jednak u naszych przodków biel nie była atrybutem sukni ślubnej. Tak więc w nowym sezonie projektanci powrócili do początków mody i zaoferowali modne czarne suknie ślubne 2013. Długie bujne czarne spódnice ślubne z pewnością przyciągną uwagę innych do odważnego wyboru panny młodej. Krótkie czarne suknie ślubne podkreślają zgrabną sylwetkę i smukłe nogi. Dla narzeczonych, którzy wciąż obawiają się potępienia innych, przedstawiono kolekcję czarno-białych sukien ślubnych z 2013 r. Czarną sukienkę można podkreślić białą szeroką szarfą, obszytym dekoltem lub wstawką na rąbku.

Najmężniejsze panny młode mogą dokończyć swój "czarny" wizerunek panny młodej z dodatkami węglowymi: rękawiczkami, torebką lub biżuterią.

Czarne sukienki na rok 2013 7Czarne sukienki 2013 8Czarne sukienki 2013 9