Same w sobie i w połączeniu ze sobą, te dwa kolory nigdy nie stracą na znaczeniu. Klasyka nie wychodzi z mody, a te dwa niezależne dźwięki z pewnością nie porzucą trwałych pozycji w świecie mody. Nabierają nowych trendów zgodnie z nowymi trendami, a co sezon pojawiają się nowe pomysły na czerwony i czarny manicure.

Czerwony z czarnym manicure

Czarno-czerwony manicure, pomimo bogactwa i ekspresji, może być zarówno elegancki, jak i elegancki, jeśli uda Ci się poprawnie użyć rysunków, wzorów, dodatkowych odcieni.

Nawiasem mówiąc, było to połączenie tych dwóch lakierów, które jakoś w odległym 1992 roku pchnęły twórcę słynnego Labutenova - Christian Labutena , na odważnych czarnych butach z czerwoną podeszwą.

Czerwony i czarny manicure w stylu Labuten

Aby wykonać taki manicure, trzeba mieć długie paznokcie. Muszą być pomalowane po obu stronach. Ale to dodanie obrazu nie pozostaje niezauważone na żadnej imprezie.

Aby wykonać ten oszałamiający manicure w kolorach czerwonym i czarnym, najpierw trzeba pomalować wewnętrzną powierzchnię paznokcia czerwonym pędzelkiem z płaską szczotką. Im dłuższy gwóźdź, tym bardziej spektakularny będzie rezultat. Zewnętrzną stronę gwoździ należy pomalować dwiema cienkimi warstwami czarnego lakieru. Aby nadać blasku, po wyschnięciu lakieru na zewnętrznej stronie paznokci, nałóż super połysk. Twój super manicure w stylu Louboutin jest gotowy.

Manicure w czerni i czerwieni brzmieniach z złotem i wzorami

Aby urozmaicić czarny i czerwony manicure, możesz dodać kilka złotych cekinów. Najpierw uzupełnij paznokcie czerwonym lakierem i poczekaj, aż całkowicie wyschnie. Następnie pomaluj wolną krawędź gwoździa czarnym lakierem po skosie, a przy ich łączeniu narysuj cienką linię ze złotym lakierem ze smugami. Lepiej jest używać specjalnego designerskiego lakieru z cienką szczotką.

Możesz dodać czarny i czerwony manicure, nie tylko błyszczy, ale także tylko złoty lakier, rysując różnorodne wzory. Taki manicure będzie wyglądał wyzywająco i elegancko w tym samym czasie.

Również czerwony i czarny manicure może zmieniać dżety, koraliki, piękne naklejki o różnych kształtach. Trzeba tylko zastosować wszystkie jego fantazje, a twój wizerunek femme fatale będzie na szczycie. Uzupełnij go czerwoną szminką i czarnymi strzałkami na powiekach, aby stać się naprawdę nie do odparcia.

Czarny z czerwonym gradientowym manicure'em

Od kilku sezonów popularny jest manicure z gradientem, a manicure z czerwonym i czarnym lakierem nie jest wyjątkiem. To zdjęcie wygląda niesamowicie pięknie i zawsze przyciąga wzrok innych.

czarny manicure1czarny czerwony manicure2czarny manicure3
czarny manicure4czarny manicure5czarny manicure6
czarny manicure7czarny manicure8czarny manicure9