Większość kobiet woli ten sam makijaż na każdą okazję. Ale to nie w porządku! W różnych przypadkach (praca, impreza, wyjazd poza miasto) powinieneś wybrać odpowiedni makijaż.

Makijaż w czarno-białych kolorach to wykwintny klasyczny makijaż, który można stosować zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Jest również idealny do każdej garderoby i dowolnego stylu.

Czarno-biały makijaż oczu

Piękny czarno-biały makijaż jest w stanie czynić cuda - sprawia, że ​​kobieta jest ospała i tajemnicza, nadaje jej głębię i urok, podkreśla urok jej oczu.

Wskazówki dotyczące makijażu czarno-białego:

 • pamiętaj, że biel optycznie zwiększa oko, a czerń - zmniejsza. Pamiętaj też, że światło sprawia, że ​​kontur oczu jest rozmazany, a czerń - skupia się na wyrazistości linii;
 • efekt promieniujących oczu można osiągnąć za pomocą białych lub nawet lekkich perłowych cieni, które są stosowane do wewnętrznego kącika oka;
 • lepiej nie narysować strzał w makijażu dziennym, staraj się podkreślać swoje naturalne piękno.

Wieczór czarno-biały makijaż

Istnieje wiele opcji makijażu czarno-białego. Spójrzmy na jeden z najbardziej popularnych:

 1. Zastosuj specjalny podkład w postaci żelu lub kremu w cieniu, który nie pozwala na kruszenie się i zwinięcie cienia.
 2. W przypadku makijażu czarno-białego lepiej jest użyć kremowych cieni na bazie helu. Czarne cienie z palcem na górnej powiece i na zakręcie oka. Użyj pędzla, aby wygładzić krawędzie, wygładź linie.
 3. Ostrożnie narysuj dolną linię rzęs za pomocą czarnego ołówka.
 4. Użyj białych cieni perłowych pod linią brwi na górnej powiece. Zastosuj je również do czarnego cienia wzdłuż dolnej linii rzęs, tylko po to, aby pojawiły się czarne cienie.
 5. Pomaluj dolne i górne rzęsy czarną tusz do rzęs. Przekręć je kleszczami i nałóż drugą warstwę tuszu do rzęs - dzięki czemu możesz uzyskać efekt oczu lalki. Możesz również zastosować sztuczne rzęsy. Użyj specjalnego pędzla do umycia rzęs, aby nie było zablokowanych pęczków.

Bardzo często robimy naturalny makijaż do produkcji w ciągu dnia. Ale jeśli chcesz się wyróżniać, a jednocześnie nie wyglądasz na wulgarnego, spróbuj zrobić czarno-biały makijaż. Skorzystaj z naszych zaleceń:

 1. Aby uzyskać lepszy makijaż oczu, zastosuj podkład pod cieniem.
 2. Białe cienie nakładają się na górną powiekę, a w wewnętrznych kącikach oczu - kilka lśniących cieni.
 3. Zastosuj czarne cienie na zewnętrznych rogach oczu, które następnie odcień za pomocą pędzla, tak, że łączą się z białym. Najważniejsze, żeby nie przesadzić - makijaż nie powinien być chwytliwy.
 4. Następnie wybierz według własnego uznania - spuść oczy za pomocą czarnego ołówka lub nie.
 5. Użyj czarnego atramentu. I czarno-biały makijaż na każdy dzień gotowy!

Makijaż na czarno-białą sukienkę

Czarno-biała sukienka to kapryśna rzecz, która wymaga określonego zakresu kolorów, zarówno w dodatkach, jak iw makijażu. Jasne odcienie kolorów nie są tutaj odpowiednie. Oprócz tego zabarwienia lepiej jest zrobić makijaż w czerni i bieli. Spróbuj zrobić makijaż na czarno-białą sukienkę w stylu Smoky eyes. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz powiększyć oczy i dodać wyrazistego wyglądu. Otrzymujesz dość harmonijny obraz czarno-biały.

Pamiętaj, że Twój urok i atrakcyjność zależy wyłącznie od Twojej zdolności do pięknego wyglądu Twojej twarzy. Profesjonalny i pięknie wykonany makijaż z pewnością przyciągnie uwagę mężczyzn do Twojej osobowości.

czarno-biały makijaż 1makijaż czarno-biały 2makijaż czarno-biały 3
czarno-biały makijaż 4czarno-biały makijaż 5czarno-biały makijaż 6
makijaż czarno-biały 7czarno-biały makijaż 8makijaż czarno-biały 9