Ciemny manicure to modny trend tego roku. Wraz z pastelowe odcienie Zuchwałe, nasycone, głębokie tony zajmowały również czołowe pozycje. Były kochane przez wiele dziewcząt za ich tajemnicę, umiejętność uczynienia obrazu bardziej interesującym.

Funkcje do manicure w ciemnych kolorach

Z pewnością większość dziewcząt zdaje sobie sprawę, że krótkie paznokcie są dziś lepsze, chociaż kilka sezonów temu ciemne lakiery zdobiły długie "pazury". Nie bój się stosować ciemnych kolorów na zaokrąglonych i owalnych krótko przyciętych paznokciach - wygląda bardzo schludnie i stylowo. Przy okazji, nie zapominaj, że lepiej jest nosić owalne paznokcie, jeśli masz cienkie i eleganckie palce, ta forma pomoże wydłużyć i krótkie palce. Manicure z ciemnym lakierem na okrągłych paznokciach wygląda perfekcyjnie na prawie wszystkich piórach - musisz użyć momentu, w którym trend jest istotny.

Manicure ciemne odcienie - jaki kolor preferować?

Styliści oferują dziewczętom różne opcje, z których najpopularniejsze można nazwać:

 • Marsala odcień lakieru - bogaty kolor wina dobrze współgra z innymi, a także może uzupełnić cebulę codzienną i świąteczną;
 • odcienie lakieru burzliwego morza - groźne szare, brudne, lodowate, proste, ale wyglądające arystokratycznie i chwytliwe;
 • oliwkowo-zielony lakier, dobrze nadający się do wojskowego stylu, wydaje się trochę nudny tylko w butelce, ale na paznokciach, zwłaszcza w połączeniu z innymi kolorami, zaczyna grać zupełnie inaczej;
 • ciemnofioletowy manicure to wyjątkowy sposób, aby opowiedzieć innym o swojej kobiecości, romansu i czułości;
 • ciemnoczerwony manicure jest okazją do zwrócenia uwagi, oczywiście, jest nie na miejscu w kokardach biurowych, ale jest szeroko stosowany w wakacyjnej i wakacyjnej sztuce paznokci;
 • Niebieski lakier jest ulubionym zimowym sezonem, zimny, niedostępny kolor wygląda wspaniale na paznokciach, szczególnie ozdobiony błyskami lub cyrkoniami.

Pomysły na ciemny manicure

Piękny ciemny manicure to nie tylko starannie pomalowane paznokcie. Istnieje wiele oryginalnych sposobów stosowania i łączenia:

 1. Manicure magnetyczny "kocie oko" - prosta wersja, która wygląda korzystnie tylko w ciemnym kolorze. Zastosuj lakier do paznokci na paznokciach i ciesz się migotaniem i efektem błyszczącego kamienia.
 2. ciemny manicure10ciemny manicure11ciemny manicure12
 3. Szachy i geometryczne wzory pomagają stworzyć efekt 3D na paznokciach, najważniejsze jest prawidłowe dobranie kolorów, na przykład niebieski, liliowy i lakiery wodne dobrze się ze sobą harmonizują.
 4. ciemny manicure13ciemny manicure14ciemny manicure15
 5. Wydruk węża i zwierząt wygląda wspaniale w ciemnych kolorach. Pawie pióra, skóra węża, skórki drapieżnych zwierząt - jeden z modnych tematów współczesnej sztuki paznokci.
 6. ciemny manicure16ciemny manicure17ciemny manicure18
 7. Szczęście z iluzjami optycznymi również wyjątkowo podkreśla nieformalny obraz. Taki ciemny manicure na krótkich paznokciach sprawi, że będziesz bardziej tajemniczy.
 8. ciemny manicure19ciemny manicure20ciemny manicure21
 9. Lakiery Craquel - znaleźć dla tych dziewczyn, które preferują domowy manicure, ale nie lubią spędzać na nim zbyt wiele czasu. Pęknięcia będą ukrywać nierówności, a paznokcie będą wyglądały tak, jakbyś właśnie opuścił pokój manicure.
 10. ciemny manicure22ciemny manicure23ciemny manicure24

Nie należy unikać czarnego lakieru. Kolor ten traci swoją tragedię, jeśli jest uzupełniony plamami o bardziej radosnym odcieniu - białym, czerwonym, pomarańczowym. Dodatkowo można go elegancko uszyć, jeśli ozdabiamy złotym wzorem, cyrkoniami, piaskiem do manicure, bulionami.

ciemny manicure1ciemny manicure2ciemny manicure3
ciemny manicure4ciemny manicure5ciemny manicure6
ciemny manicure7ciemny manicure8ciemny manicure9