Zimą nie należy zapominać o pięknych paznokciach, mimo że ręce często chowają się pod rękawiczkami lub rękawiczkami. Dzianinowy manicure to świetny sposób, aby nadać łuku komfort, uczynić go cieplejszym i, co ważniejsze, modnym.

Manicure «dziane paznokcie»

Manicure - nowość w dziale manicure zdobienie paznokci i trend tej zimy. Jest po prostu stworzony na chłodne dni, kiedy nie ma wystarczającej ilości ciepła i komfortu. Manikiur z dzianiny idealnie pasuje do sportowego wizerunku narciarza, może być stworzony na imprezę, która ma miejsce w przyrodzie. Ten manicure, jak sweter z dzianiny, rozgrzeje cię, sprawi, że będziesz się uśmiechał, przyciągnie uwagę innych. Nazywa się to nie przypadkiem - ta sztuka paznokcia ma wzór podobny do wiązania. Warkocze, oczka, splot, skandynawskie i świąteczne motywy - wszystko, co kojarzymy z dzianinami, może znaleźć odzwierciedlenie na rysunku.

dzianinowy manicure10manicure z dzianiny11dziany manicure12
dziany manicure13dzianinowy manicure14dzianinowy manicure15

Technika dziania manicure

Manikiur na krótkich paznokciach wygląda szczególnie imponująco, choć nie wyklucza długich paznokci. Możesz zrobić to nie tylko w kabinie, ale także w domu, biorąc pod uwagę zalecenia:

  1. Najpierw nałóż na paznokcie żel bazowy i osusz go pod lampą UV.
  2. Następnie pomaluj paznokcie kilkoma warstwami, możesz nawet różne kolory lakieru. Tylko nie zapomnij wysuszyć każdego z nich pod lampą.
  3. Czas zastosować wzór. Powinien także leżeć na gwoździu w kilku podejściach, dopiero po tym dostaniesz obszerny manicure z dzianiny. Rysunek najlepiej jest myśleć z wyprzedzeniem i narysować go na papierze, a następnie w tej samej sekwencji pociągnięć powtórzyć cienką szczotką na gwoździu, ponownie, za pomocą lampy, aby wysuszyć każdy element.
  4. Dzianinowy manicure z akrylowym proszkiem wygląda jeszcze bardziej interesująco. Aby uzyskać matowy, naturalny efekt dzianiny, należy wlać proszek na nie żelowany lakier żelowy, pozostawić do namoczenia, wyschnięcia pod lampą i zetrzeć nadmiar szczotek. Nawiasem mówiąc, dzianinowy manicure z aksamitnym piaskiem jest również bardzo oryginalny i prosty w wykonaniu, ponieważ wiele dziewcząt często używa go w innych technikach.

Manicure z efektem dzianego swetra może ozdobić wszystkie paznokcie lub być akcentem tylko na jednym lub dwóch palcach. Wolność fantazji dotyczy obrazu - będzie taka sama na wszystkich paznokciach lub innych - tylko Ty decydujesz.

Zawiera dzianinowy manicure

Mistrzom manicure zaleca się przestrzeganie prostych zasad podczas tworzenia takiego projektu:

  • używaj matowych lakierów w pastelowych odcieniach, które łączą się ze sobą - w tym sezonie popularne są: niebieski, różowy, miętowy, lawendowy, beżowy, białe odcienie ;
  • Aby wykonać ornament na monofonicznym tle - dzięki temu wzór wygląda lepiej i jaśniej;
  • nałóż manicure za pomocą lakieru żelowego, który, w przeciwieństwie do zwykłego, wygląda na obszerny i teksturowany;
  • zawierają akrylowy proszek, aksamitny piasek, "śnieżną kulę" w projekcie - z tymi "pomocnikami" Twój manicure prawie nie będzie odróżniał się od profesjonalnego;
  • nie unikaj w pośpiechu, aby ich paznokcie były bardziej atrakcyjne dzięki cekinom, cyrkoniom i cekinom.

Modna dzianinowa sztuka jest już znana wielu osobom z płci pięknej. Jest używany przez kobiety, które preferują styl boho, klasyczny i casual. Ubierz i wy marigolds w dzianinach - będziesz w stanie dość szybko opanować technikę i cieszyć się zadbanym wyglądem będzie bardzo długo. Oczywiście, po raz pierwszy "dzianie" nie może okazać się idealne, ale zima jest w pełnym rozkwicie i wciąż masz mnóstwo czasu na doskonalenie swoich umiejętności, zwłaszcza, że ​​najprawdopodobniej będą przydatne w następną zimę.

manicure z dzianiny1dziany manicure2dziany manicure3
dziany manicure4dzianinowy manicure5dzianinowy manicure6
dzianinowy manicure7dzianinowy manicure8dziany manicure9