W nowym sezonie lakoniczne sprzęgła, wózki i torebki z paskiem na ramieniu staną się jednym z najważniejszych typów toreb. Aby wyglądać stylowo i nieodparcie, ważne jest, aby wybrać model oparty na najnowszych trendach mody w roku niebieskiego drewnianego domku. Jakie są torby w modzie w 2014 roku?

Najmodniejsze torebki 2014 roku

Dzisiaj różnorodność damskich toreb jest naprawdę hipnotyzująca, a czasami trudno jest nie zgubić się w tak szerokim zakresie. Torebki damskie w 2014 roku oferują kilka specjalnych modeli, które z pewnością pasują do każdego wybranego przez Ciebie zdjęcia. Na szczególną uwagę zasługują tak zwani kupujący. Worki te przeznaczone są głównie do robienia zakupów z wygodą. Teraz nie ma potrzeby obciążania się przepełnionymi pakietami, które nie tylko wyglądają nieatrakcyjnie, ale także przynoszą straszny dyskomfort. Worki te będą bardzo praktyczne do codziennego użytku, będą dość pojemne i mają atrakcyjny wygląd. Modny bagaż kupujących 2014 ma prostokątny kształt i niezbyt długie uchwyty, dzięki czemu możesz nosić torbę w dłoniach i na ramieniu.

Nie mniej ważna opcja będzie, i Sholder, lub jak nazywają się torebki. Ta kategoria modnych damskich torebek w 2014 roku jest szczególnie popularna wśród kobiet, które preferują elegancję i styl biznesowy . Z taką torbą możesz bezpiecznie iść nie tylko do pracy, ale także do kawiarni czy restauracji. Pod względem wielkości, boksy są dużo mniejsze niż kupujących i mają tylko wystarczająco dużo miejsca na najważniejsze akcesoria dla kobiet. Jednak nie oznacza to, że są one niepraktyczne. Mają krótkie rączki i są najczęściej noszone w rękach.

Jeszcze jeden według trendu w nowym sezonie będą torby z paskiem. Niewielkie modele są idealne na romantyczne randki, przyjęcia na kolację i wspólne oglądanie filmów ze znajomymi. Podczas gdy duże torby z paskami można łatwo wykorzystać do pracy, nauki, a także rekreacji. Torby z paskiem w większości są popularne wśród młodych ludzi, więc ich kolor może być zupełnie inny, począwszy od pastelowych odcieni, a skończywszy na kwasowych kolorach.

Torby marki 2014 obejmują również torbę sprzęgła. Ten model damskich torebek jest ważnym akcesorium dla prawie każdej dziewczyny. W szczególności będzie konieczne, jeśli spróbujesz długiej wieczorowej sukni. W nowym sezonie ważne są torby w formie koperty i skrzynki. Jeśli mówimy o modnych kolorach, czarne, liliowe, szare i neonowe kolory pozostają modne. Popularne są również modele toreb z nitami i ćwiekami. Oryginalna wersja będzie kopertówką w klasycznym czarnym kolorze, z błyszczącymi dżetów lub kolorowym haftem.

Modne kolory torebek w 2014 roku

Liderami nowego roku będą torby o delikatnych i pastelowych kolorach, niezastępowalne klasyki w czerni i bieli, a także w beżowo-szarych kolorach. Oryginalne modele to skórzane torby 2014 roku pod skórą krokodyla lub pod skórą pytona. Wiele nowoczesnych marek również opierało się na modelach toreb ze zwykłymi, skórzanymi nadrukami. W tym samym czasie nadal popularne są torby o jasnych kwasach: limonkowym, niebieskim elektrycznym, szkarłatnym, pomarańczowym. Że jednak takie modele będą wymagały szczególnej starannej selekcji dla Twojego stylu ubioru, ponieważ nie będą wyglądać właściwie na wszystkie stroje. Na przykład na spotkania biznesowe i wyjazdy do pracy takie torby lepiej odłożyć na później i dać pierwszeństwo bardziej powściągliwym tonom.

torby 2014 1torby 2014 2torby 2014 3
torby 2014 4torby 2014 5torebki 2014 6
torby 2014 7torby 2014 8torby 2014 9