Wreszcie długo oczekiwany czas powrócił do miłośników dzianin. Według wielu stylistów i projektantów, dzianiny mogą uzupełniać wizerunek każdej kobiety. Magia tkactwa od dawna znana. Każdy rysunek i wzór nosi pewną symbolikę. Sam wyrób z dzianiny jest ekskluzywny, pełen energii i mocy, które dały wyobraźnię autorowi.

Moda na worki z dzianiny, a także popularność odzieży z dzianiny są zawsze aktualne, niezależnie od pory roku. Najsławniejsi projektanci mody nie omijają tego tematu. Ich inspiracja jest ucieleśniona przez życie w nowych produktach ze specjalnymi "sztuczkami" i oryginalnością, obserwując trendy w modzie. Niemal każdemu pokazowi na wybiegu towarzyszy kolekcja dzianych strojów i stylowych worków z dzianiny.

Ostatni sezon letni nigdy nie przestaje nas zaskakiwać nowościami i potencjałem twórczym. 2013 daje młodym modnym kobietom możliwość urozmaicenia garderoby nie tylko za pomocą ażurowej bluzki czy też seksownej dzianinowy strój kąpielowy . Możesz harmonijnie uzupełnić zestaw o tę samą elegancką dzianinową torbę kosmetyczną lub sprzęgło.

Jednak nie jest konieczne kojarzenie mody tylko w przypadku toreb z dzianiny z resztą i plażą. Worek z grubszą nicią dzianą w grube szydełkowe lub druty z drutem skutecznie uzupełni i strój biznesowy . W takiej torbie zmieści się nie tylko kosmetyczka, można w niej nosić niezbędne dokumenty. Bardzo przydatna tutaj będzie dzianinowa biżuteria lub stylowy pasek.

Moda na worki z dzianiny 2013

Jeśli niestety myślisz, że taki dodatek, jak torba z dzianiny, sprawdza się tylko w okresie wiosenno-letnim, to się mylisz. W 2013 roku nie ma sezonowego syndromu twoich ulubionych worków z dzianiny!

Kto z was może sobie wyobrazić jesień czy zimę bez ulubionego sweterka lub dużego swetra z dzianiny z angielską gumką? I uroczy kapelusz i rękawiczki? I owinięty niedbale wokół delikatnego szalika na szyję? Teraz wyobraź sobie, jak wspaniale łączy się z tymi rzeczami modną dzianinową torbę w połączeniu ze stylem i jakością. Wszystko zależy tylko od grubości nici, haczyków i igieł. Ci trzej magiczni mistrzowie są w stanie dać piękne zestawy, organicznie dopasowane do każdego uderzenia twoich pragnień.

Nawet do twoich skórzanych ubrań lub twojego ulubionego kożucha, możesz wziąć torby z naklejonym w nich wystrojem: wszelkiego rodzaju wstawki-ozdoby, szydełkowane kwiaty. Być może będzie to tylko długi uchwyt połączony oryginalnym wzorem i stylowym dzianym paskiem do dzianej sukienki.

Worki z dzianiny 2013 10Worki z dzianiny 2013 11Worki z dzianiny 2013 12
Worki z dzianiny 2013 13Worki z dzianiny 2013 14Worki z dzianiny 2013 15

Kolory modnych torebek z dzianiny damskiej w 2013 roku

W tym roku preferowane są jasne odcienie. Jasne ornamenty, które pasują do głównego koloru twoich ubrań, będą wyglądać imponująco na jasnym tle. A może chcesz dołączyć stylowy kwiatek lub kokardkę, zaproponowaną w tym sezonie przez stylistów z Mediolanu i Paryża.

Kolorystyka sezonu letniego dyktuje nam odcienie szarości, a nie obsesyjne odcienie zieleni i bordo. Na tym tle każdy wystrój i wszelkiego rodzaju sprzączki z guzikami będą wyglądać świetnie.

Nawiasem mówiąc, zainteresowanie workami z dzianiny kobiet jesienią 2013 r. Nie zmniejszy się, ale wręcz przeciwnie wzrost. Korzystne miękkie i jasne odcienie skutecznie migrują od lata do aksamitnej złotej jesieni. Więc nie spiesz się, aby ukryć swoje letnie akcesoria w sezonowych pudełkach, pomogą ci podkreślić styl jesieni z motywami wzorzystymi romantycznymi.

Modne rękodzieło

Ogromny wybór modnych torebek z dzianiny w 2013 r. Podbija serca nawet tych kobiet, które wcześniej nie zwracały na nie wystarczającej uwagi. Ale nasze pragnienia nie zawsze pokrywają się z możliwościami, ponieważ często koszt najnowszych innowacji jest alarmujący, a nawet w stanie odstraszyć.

Tu na ratunek przychodzi nasza wyobraźnia i chęć stworzenia własnej, unikalnej i droższej rzeczy. Jeśli zdecydujesz się spróbować związać torbę samemu - nie szukaj skomplikowanych wzorów, dziergaj zwykłą angielską gumkę. Można go dodać ze skórzanymi wstawkami, różnymi ozdobnymi koronkami lub frędzlami.

I możesz to zrobić w ogóle, znajdź swój długo porzucony i zapomniany sweter w szafie. Zgodnie z prostym wzorem z pewnością uda Ci się stworzyć nową elegancką torbę z dzianiny. A może nagle zdajesz sobie sprawę, że to jest twoje powołanie?!

Worki z dzianiny 2013 1Worki z dzianiny 2013 2Worki z dzianiny 2013 3
Worki z dzianiny 2013 4Worki z dzianiny 2013 9Worki z dzianiny 2013 6
Worki z dzianiny 2013 7Worki z dzianiny 2013 8Worki z dzianiny 2013 5