Nadchodzi lato - sezon odpoczynku i wakacji. W tej chwili chcę wyglądać bardziej stylowo niż kiedykolwiek. Ale nadążanie za szybkością zmieniającej się mody jest prawie niemożliwe. Ale aby być świadomym głównych trendów mody latem 2014 r., Oczywiście konieczne. Więc ... Głównym trendem lata 2014 roku będzie kobiecość. Bez stylu uniseks, tylko elegancja i delikatność. Dlatego w pokazach mody jest tyle bardzo kobiecych strojów z najlżejszego szyfonu, jedwabiu, organzy. Modele z takich tkanin będą wyglądały spektakularnie w wersji wielowarstwowej z koronkowymi wykończeniami pasującymi do siebie lub, przeciwnie, kontrastem. Lace to kolejny modny trend w modnym sezonie lata 2014. Jest używany nie tylko do dekoracji. Sukienki, spódnice są szyte z koronki, nawet używane jako materiał do szycia stylowych butów letnich.

Upodobaniem wszystkich wiodących projektantów jest powrót do mody ostatnich lat. Ten sezon nie jest wyjątkiem, a modele w stylu lat 70. ubiegłego wieku staną się kolejnym modnym trendem w lecie 2014 roku. Sukienki slim-fit z szeroką spódnicą do kolan są z powrotem modne. Taka sukienka w wersji gorsetowej i puszystej halki to świetna wieczorowa sukienka w stylu retro dla eleganckich kobiet. Drugie narodziny są doświadczane i kochane przez wiele denimów. Wszystko jest uszyty z dżinsu, począwszy od ubrań różnych typów i stylów po buty.

W sezonie wiosna-lato 2014, wraz z minimalizmem i brakiem pretensjonalności, istnieje taki trend w ubieraniu się, jak w przebraniu. Ten styl można opisać jako "nosić wszystko na raz". Jest to nieodłączne przesady we wszystkim: w szczegółach wykończenia i ich ilości, w korzystaniu z wielu odcieni i kombinacji tkanin, które wydają się zupełnie niezwiązane ze sobą.

Paleta kolorów - wybierz wydruki

Przez kilka sezonów z rzędu nie ma znaczenia kwiatowy nadruk . Ale w tym sezonie jego popularność osiągnie swój szczyt. Ważniejsze będą placers małych kwiatów, a także ogromne bujne kwiaty, pąki fantazyjne w formie kuponów i ozdób, różne odciski roślinne, wzory paisley. Odpowiednie kolory, które naśladują skórę gadów lub skórek zwierząt.

Kolejnym trendem lata 2014 jest wykwintne biało-białe stroje, szczególnie w nurcie śnieżnobiałych kombinezonów. Jak zawsze, odpowiedni jest pastelowy zakres odcieni. Kolejnym faworytem sezonu będzie bladoróżowy kolor. Stroje wykonane z tkanin o jasnych i bogatych odcieniach koloru pomarańczowego, żółtego, czerwonego i niebieskiego będą wyglądały spektakularnie.

letnie trendy w 2014 r. 1letnie trendy w 2014 r. 2letnie trendy w 2014 r. 3
letnie trendy w 2014 r. 4trendy w lecie 2014 r. 5trendy na lato 2014 6
letnie trendy w 2014 r. 7letnie trendy w 2014 r. 8trendy letnie 2014 r. 9