Do tej pory coraz częściej można spotkać modele garderoby lub inne elementy obrazu, w których projektanci są wyraźnie przesadzeni w swoich fantazjach. Często takie trendy powodują po prostu śmiech. W końcu czasami nie jest jasne, jak można nosić coś takiego. W naszym artykule zwrócimy uwagę na najzabawniejsze buty. I prawdopodobnie ktoś w popularnej kolekcji znajdzie coś dla siebie.

Najzabawniejsze buty na świecie

Czasami kształt, wykończenie lub wybór materiału do butów wydaje się śmieszny. Przecież projektanci często używają pomysłów, które są całkowicie nietypowe dla tego elementu garderoby. Ponadto istnieją odważne dusze, które decydują się dosłownie użyć zabawnego dodatku w ich codziennym lub eleganckim łuku. Najbardziej popularna słynna ikona takiego absurdu i oburzające Dzisiejszy styl to amerykańska gwiazda Lady Gaga. Ale czy nadal zwracamy uwagę na popularne damskie buty o zabawnym designie?

Śmieszne buty na wysokim obcasie . Nie tak dawno temu grupa modeli o nazwie kopyta została wydana do publicznej recenzji. Wszystko byłoby dobrze, gdyby projektanci nie używali prawdziwych zrogowaciałych kości koni, ich stosu i skóry. Niektóre buty zostały uzupełnione piętą w postaci pistoletu. Kolejne wybitne akcesorium na płetwach ze stali pięty. A konkurencję tworzą buty w postaci kota, przygotowującego się do skoku, ze zwężonym palcem zamiast kufy.

Śmieszne buty na płaskim ruchu . Naprawdę zabawny wygląd modelu w formie kanapki. Zabawne jest to, że w niektórych odmianach używane są prawdziwe produkty. Buty bananowe stały się popularne. Takie modele prezentowane są w postaci skórki owocu, otwartej z jednej strony na wejście do stopy. Innym modelem, który wywołał śmiech, a jednocześnie skrytykował publiczność, były buty w postaci otwartych ust. Ten model ma kształt trójkątnej twarzy pod nosem, a wejście do nogi jest przedstawione w postaci otwartych czerwonych warg. Zamiast grzbietu język wystaje, co, muszę powiedzieć, jest nieco obrzydliwe.

śmieszne buty 1śmieszne buty 2śmieszne buty 3
śmieszne buty 4śmieszne buty 5śmieszne buty 6
śmieszne buty 7śmieszne buty 8śmieszne buty 9