Masz zaszczyt mieć imprezę, impreza firmowa Lub jakieś inne zabawne wydarzenie? Cóż, zadanie nie jest łatwe, szczególnie jeśli wydarzenie jest "męskie", ale całkiem wykonalne. Oczywiście, że przede wszystkim trzeba będzie zająć się ucztą. Ale! Aby upewnić się, że Twój przyjazny zespół nie znudzi się po pierwszych togach, zadbaj również o program rozrywkowy w formie wesołej i śmieszne konkursy .

Humorystyczne konkursy dla mężczyzn

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że solidny człowiek w każdej sytuacji powinien zachowywać się dobrze. W żadnym wypadku! W dobrej, przyjaznej firmie możesz pozwolić sobie na relaks i trochę się wygłupiając, biorąc udział w różnych konkursach. Jaki rodzaj? Oto kilka opcji zabawnych konkursów dla mężczyzn.

Rzeźbiarz . Rzeźba kobiety powstaje z napompowanych piłek za pomocą taśmy samoprzylepnej (czas jest ograniczony). Zwycięzcą jest ten, który tworzy najbardziej wiarygodną postać i opisuje ją w najbardziej kolorowy sposób.

Zapnij ubrania . Uczestnicy ubrani w sukienki, na przykład szlafroki. Istota zawodów - przez pewien czas mocuj jak najwięcej guzików, ale ... rób to, zakładając grube rękawice.

Wśród tak zwanych fajnych konkursów dla mężczyzn, konkursy związane z wykonywaniem zadań nietypowych dla mężczyzn, na przykład:

    Śmieszne konkursy dla mężczyzn1
  • przewijać dziecko (za pomocą dużej lalki), zaczynając od pieluszek, raspashonok, suwaków i kończąc na owijaniu w pieluchę. Ten, który pasuje w określonym czasie, wygrywa i najlepiej radzi sobie z zadaniem;
  • nosić książkę (opcja - pudełko zapałek), kładąc ją na głowie.

Cóż, najciekawszą konkurencję dla mężczyzn można uznać za tę, w której weźmie udział zawsze zawsze ścisły szef (towarzysz, którego wszyscy uważają za pustelnika lub który ma wysokie stanowisko, ale teraz dobrze się bawi) i, oczywiście, to, co nie będzie przegrani.