Aby zaproszeni goście nie znudzili się na urodziny, odbywa się wiele zabawnych i zabawnych konkursów, dzięki którym wakacje będą interesujące i niezapomniane przez długi czas. Dobra, przygotowana z wyprzedzeniem organizacja wakacji, śmieszne konkursy pomogą zgromadzić firmę, nawet jeśli w ich urodziny zostaną zaproszeni mali przyjaciele, wspólne imprezy rozrywkowe będą w stanie je zjednoczyć, a ich komunikacja będzie bardziej nieformalna i skuteczna.

Istnieje wiele bardzo zabawnych konkursów, które są w stanie zamiast nudnych rozmów o piciu, przekształcić obchody urodzin w niezapomniane wydarzenie, które przyniesie radość i przyjemność wszystkim obecnym. Jest bardzo ważne, wybierając konkursy na ich wykorzystanie w święta, aby uniknąć obraźliwych, wulgarnych momentów wymierzonych w lutujących gości lub zawierających nieprzyjemne dla nich elementy.

Kilka przykładów organizacji zawodów

Jeśli urodziny obchodzone są w domu, zabawny konkurs organizowany dla dorosłych może być następujący:

"Milkaczka"

Lepiej jest organizować tę konkurencję, gdy jej uczestnicy są lekko pijani, to będzie gwarancja sukcesu. Między nogami odwróconego taboretu, musisz naprawić, wstępnie napełniony wodą, gumową rękawicą. Przebicia w jej palcach to małe dziury, uczestnicy są zaproszeni do "dojenia krowy", ten, kto ma "krowę", najprawdopodobniej wygra "dojenie".

"Oderwij kapelusz"

Do tego konkursu można zaprosić dwóch graczy i dwa zespoły. Zakreślone koło zawiera uczestników, których prawa ręka jest przywiązana do ciała, a na głowę nałożono czapkę. Zadaniem jest zerwanie kapelusza z głowy wroga, nie pozwalając mu oderwać się od niego. Jeśli drużyna zagra, a następnie dla każdego headpiece usunięte, otrzymuje punkt.

Najzabawniejsze konkursy urodzinowe to te, które przynoszą dobry humor, promują ogólną zabawę, ożywiają uroczystość i rozjaśniają ją. Szczególnie ostrożnie należy przemyśleć i zorganizować zabawne konkursy na urodziny dla dzieci. Bardzo ważne jest, aby każde dziecko miało możliwość wzięcia w nich udziału, aby nikt nie uraził się, nie zostając zwycięzcą. Każde dziecko powinno przygotować z góry mały prezent otrzymany jako nagrodę za samo uczestnictwo w konkursie, a nie tylko za zwycięstwo.

Nie ma potrzeby wybierania konkursów dla dzieci, które będą trudne dla ich wieku, powinieneś dobrze się bawić na przyjęciu urodzinowym i nie odczuwać stresu. Bardzo często organizują imprezy dla dzieci, zapraszają doświadczonych organizatorów, którzy mogą zająć się rozrywką dla dzieci, zabawnymi konkursami i quizami, które będą stanowić podstawę uroczystości dla dzieci.

Konkursy dla dzieci można podzielić na mobilne, zabawowe, a także zorganizowane konkursy na pomysłowość. Wskazane jest, aby wszystkie dzieci zaproszone na festiwal do udziału w konkursach dla dzieci w tym samym czasie. Takie zawody mogą być następujące:

"Zgadnij kolor" śmieszne konkursy urodzinowe 1

Do muzyki prezenter wywołuje nazwę koloru, który ma zostać dotknięty i liczy się, na przykład, do 10. Dzieci zaczynają szukać przedmiotów o odpowiednim kolorze, chwytają się za ubrania. Uczestnicy, którzy nie znajdą obiektu w czasie o określonym kolorze, stopniowo z niego rezygnują.

"Zhadina"

Moderator rozrzuci dużą liczbę nadmuchanych piłek na podłodze, a uczestnicy powinni zawinąć ramiona i przytrzymać jak najwięcej piłek. Zwycięzca jest najbardziej "chciwy".

Aby urodziny dla dzieci To było zabawne, wszystko jest ważne: długo oczekiwane prezenty i kochane słodycze i dobrze zorganizowana, zabawna i dobra zabawa.