Zgadzam się, że świętowanie wszystkich świąt wyłącznie przy świątecznym stole jest dość nudne. Tańce same mogą w końcu podnadoest, a następnie gospodyni i jej przyjaciele zaczynają zastanawiać się, jak zabawiać swoich ulubionych gości w czasie, który im pozostał. Najlepiej zadbać o rozrywkę urodzinową, która będzie pasować do Twojej firmy. Jeśli kolektyw był gromadzony wyłącznie przez młodzież, odpowiednie są również całkiem szczere żarty. Ale gdy ludzie gromadzą się już w tym wieku lub na sali, pojawia się pstrokata publiczność, dzieląca różne poglądy na temat życia, wtedy nieszkodliwy żart może zamienić się w prawdziwe jabłko rywalizacji dla pracowników lub przyczynę skandalu między małżonkami.

Przykłady zabawnych konkursów urodzinowych

  1. Gra "Fodder the Cow" ma kilka odmian. W zwykłej, nieco pijanej firmie, zrobi się prostszy skrypt. Rękawice medyczne z igłami wykrawanymi igłą są wypełnione wodą, przywiązane do krzesła i oferowane do dojenia przez kilku uczestników. Kto pierwszy opróżnił krowie "wymię" i zwycięzcę. W środowisku młodzieżowym ta konkurencja jest bardziej oryginalna. Rękawiczka jest przywiązana do piersi dziewczyny, a jej partnerka ją dojenie lub próbuje wyssać zawartość tego "urządzenia" wypełnionego szampanem. Oczywiste jest, że rodzice nie muszą widzieć tej zabawy z młodymi "kolektywnymi rolnikami".
  2. "Bitwa o kule" jest zawsze bardzo zabawna. To przyjęcie urodzinowe jest bardzo łatwe do zorganizowania. Grupa uczestników jest przywiązana do stopy balonem. W drużynie wszyscy starają się zmiażdżyć piłkę przeciwnika stopą. Kto pękł, opuszcza pole bitwy. Zapasy można wybierać według koloru i rozbij wszystkie osoby na drużyny. Wtedy w gorączce bitwy nie popełnisz błędu i nie zmiażdżysz "kuli życia" swojego partnera.
  3. Urodziny dla mężczyzn są zawsze nieco prostsze i grubsze niż na przyjęciu dla pań. Konkurs "Cool Eggs" jest mało prawdopodobne, aby być wykonywane na wieczór panieński. Biorą gęste, ale najlepiej przezroczyste torby, które wkłada się do pary kurzych jaj. Urządzenia te są przymocowane do pasa naszych uczestników. Faceci stoją przed przeciwnikami i próbują je kołysać, aby trafić w torbę przeciwnika. Oczywiste jest, że zwycięzca jajka będzie silniejszy, a zatem bardziej stromy. Półfinały i finały są tutaj możliwe, wszystko zależy od liczby osób, które chcą się zmierzyć. Ale morze zabawy dla Twojej firmy będzie zagwarantowane dokładnie.
  4. Dajemy tutaj i rozrywki, która najlepiej nadaje się na urodziny kobiety. Firma młodych ludzi idzie do sali i ma zawiązane oczy. Potem rozlega się przyjemna muzyka, a ludzie bez żadnego systemu poruszają się po pokoju. Gdy tylko jej dźwięki ustępują, wszyscy szukają najbliższej osoby i całują go w usta. Potem bandaż rozpada się i wszyscy śmieją się obserwować, kim jest ich losowy partner.
  5. Często urodziny świętować w naturze Zabawa na urodziny 1 Jasne jest, że rozrywka tutaj czasami jest nieco inna niż te, które odbywają się w mieszkaniu w restauracji lub w mieście. Na przykład, jeśli w pobliżu obozu znajduje się las, możesz wysłać wszystkich gości w celu wyszukania najlepszej pamiątki. Może to być szkopuł pierwotnej formy, jakiś rodzaj "cennego" kamyka lub powłoki.

W naturze istnieją możliwości, których nie można znaleźć w pomieszczeniach zamkniętych. Hide-and-seek można naprawdę zastąpić tutaj, szukając zakopanego skarbu z kilkoma butelkami szampana. Często wśród gości odbywają się zawody sportowe - piłka nożna, siatkówka, różne sztafety. Chociaż w dowolnym miejscu, jeśli chcesz, możesz zorganizować ciekawe wakacje, nasycając swój program zabawnymi dowcipami i konkursy .