Jak obchodzić urodziny, aby zapamiętał wszystkich gości? Jeśli urodziny przypadają w ciepłe letnie miesiące, nie można myśleć o niczym lepszym niż chodzenie na łono natury.

Urodziny w naturze: pomysły

Nie jest konieczne przekształcanie urodzin w naturze w rodzaj zgromadzenia wokół ogniska w ubraniach "które nie jest szkoda", z kręgami gitarowymi i pieszymi. Możliwe jest świętowanie święta w przyrodzie i bardziej "cywilizowanego", na przykład zorganizowanie świeckiego pikniku.

Piknik

Dziewczyny w sukienkach, mężczyźni w koszulkach polo, grając w badmintona i herbatę na trawie. Wygląda jak piękny film o życiu arystokratów? Ale to może być twój dzień! Organizacja takiego pikniku wymaga zwrócenia uwagi na najdrobniejsze szczegóły:

  • pled i obrus. W dniu narodzin wszystko powinno stworzyć świąteczną atmosferę, więc nie ma nudnych babć lub starych, czasem podartych koców. Tylko jasne i jasne kolory! Dla gości możesz podać kilka ciepłych (i na pewno pięknych) kocy, które możesz ukryć;
  • naczynia. Plastikowe kubki? Zapomnij o nich. Szklanki muszą być szklane - nic nie tworzy takiej atmosfery jak brzęk szklanek po świątecznym toście. Oczywiście, wszystkie naczynia powinny być wykonane z gliny lub szkła, sztućce powinny być również prawdziwe. Oczywiście, zajęłoby mniej miejsca i wysiłku pakowania do transportu plastikowych naczyń, ale urządzenia z tworzyw sztucznych nie mogą stworzyć odpowiedniego nastroju. Wyobraź sobie piękny obrus rozpostarty na zielonej trawie i rozłożone talerze z pięknymi papierowymi serwetkami i prawdziwymi sztućcami;
  • kosz na żywność. Wydaje się, jaka jest różnica w dostarczaniu produktów? Kosz piknikowy stojący na brzegu obrusu z zaglądającą szyjką butelki szampana jest nie tylko idealnym obrazem, ale doskonałym miejscem do przechowywania papierowych serwetek, pary ręczników i kilku drobiazgów, które mogą bezpiecznie odlecieć ze stołu, jeśli wiatr wzejdzie. Oczywiście większość produktów powinna już być gotowana. Kanapki, wędzone mięso, kiełbasy, sery, owoce są idealne na urodziny na łonie natury;
  • gry. Badminton, twister, karty, krokodyl - więcej niż wystarczająco rozrywki. I, oczywiście, ostatnie sesje zdjęciowe;
  • muzyka i taniec. Możesz zaaranżować dyskotekę i możesz włączyć wolną, spokojną muzykę, która będzie służyć jako tło dla spokojnych rozmów lub gier.

Urodziny tematyczne w przyrodzie

Gorące lato i rzeka - co nie jest powodem urządzania imprezy tematycznej, zamieniającej się w bohaterów Piratów z Karaibów? Możesz sobie wyobrazić siebie na Hawajach i przygotować ozdoby z kwiatów, przepaski na słomę. Atrybuty takiej imprezy są wybierane zgodnie z wybranym motywem i obrazami.

Urodziny dla dorosłych można zauważyć w stylu najbliższego pogańskiego święta. Na przykład, urodziny, które przypadają w dniu Iwana Kupały, można znaleźć ubrane w długie koszule, wokół ognia, tkackie wieńce. Dziewczynom spodoba się pomysł zorganizowania nie tylko imprezy tematycznej, ale także sesji zdjęciowej na obraz syren. Piękne i ciekawe święta mogą być celebrowane zgodnie z egipskimi lub wschodnimi tradycjami.

Urodziny dla dzieci w przyrodzie

Ten urlop wymaga przestrzegania kilku zasad:

  1. Bez ognia. Śledzenie małych dzieci jest z zasady trudne. Jeśli jest dużo dzieci, to nawet nauczyciele przedszkolni nie zawsze są w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Dlatego należy porzucić pomysł smażenia kebabów w otwartym ogniu.
  2. Tabela. Jeśli jest taka możliwość, na piknik w przyrodzie z dziećmi lepiej jest wziąć dodatkowy stolik, aby je usunąć urodziny na temat pomysłów na przyrodę produkty, których nie można podawać dzieciom.
  3. Gry. Lepiej myśleć z góry, niż bawić dzieci. Natura jest oczywiście cudowna, ale dzieci szybko nudzą się brakiem uwagi dorosłych, dlatego warto z góry przewidzieć program dla dzieci, biorąc pod uwagę wiek i zainteresowania wszystkich dzieci uczestniczących w tym święcie.

Lato, słońce i upał - świetny czas na przyjęcie urodzinowe w przyrodzie. Ale nawet w zimie można idealnie świętować urodziny w przyrodzie: kufer, narty lub snowboard, sanki dla najmniejszych - a wakacje na pewno się uda!