Dobre wspólne wakacje w restauracji to najlepsza rzecz, jaką firma może zaoferować swoim pracownikom, aby zakończyć rok pracowity. Oczywiście organizatorzy będą musieli się mocno nadwerężyć, tworząc menu, wybierając jak najlepiej ozdobić salę bankietową. Szczególną uwagę należy zwrócić na program rozrywkowy, wymyślając taką zabawę, aby mogła w nich uczestniczyć maksymalna liczba uczestników. Oto trzy przykłady. korporacyjne rozgrywki stołowe .

Zgadnij dziecko

Organizatorzy muszą jakoś znaleźć zdjęcia szkolne lub przedszkolne uczestników nadchodzącej uczty. Idealnie, jeśli jej chłopak lub dziewczyna jest w kostiumie noworocznym dla dzieci. Im mniej wieku gościa na karcie, zabawa będzie fajna. Można sobie wyobrazić reakcję publiczności, jej żartów i komentarzy, kiedy stara się poradzić sobie z tak nieoczekiwanym zadaniem i rozpoznaje swoich szanowanych, a nawet siwowłosych kolegów w niewinnych młodych nastolatkach.

Piosenka w stylu narodów świata

Istnieją różne oryginalne utwory dla impreza firmowa . Zaproponuj na przykład wykonanie kompozycji noworocznej "Choinka narodziła się w lesie ..." w stylu renifera herkulesa Chukchi, Indianina Hurona, pochodzącego z dzikiej Afryki lub mieszkańca Kaukazu. Im prostsza piosenka, tym więcej zabawy będzie w tak niecodzienny sposób.

Chiński ryż

Wiele najlepszych korporacyjnych konkursów jest związanych z przyjmowaniem pokarmów. Przydziel uczestnikom zabawę szybkością, aby zjeść małą miskę ryżu używając tylko chińskich patyczków. Niewiele potrafi poradzić sobie z ziarnami bez pomocy łyżki lub widelca, radząc sobie z kolacją w stylu azjatyckim.

Widać, że konkursy dla firmy w restauracji mogą być bardzo różnorodne. Aktywne gry powinny być na przemian z grami stołowymi, w których mogą uczestniczyć nawet osoby starsze. Faktem jest, że nie wszyscy uwielbiają przeprowadzki lub imprezy taneczne i nie można spędzić całego wieczoru wędrując po choince w tańcach okrągłych lub wyścigach sztafetowych. Dlatego też nie przegapcie siedzących konkursów dla firm, które również mogą, nie zdyscyplinować waszych wakacji.