23 lutego to święto, które już mocno wkroczyło w nasze życie i jest celebrowane zarówno w miejscu pracy, w szkołach wyższych, w przedszkolach, jak i oczywiście w szkołach. I jest całkiem naturalne, że w przededniu tego święta rozpoczyna się zamieszanie związane z zakupem prezentów dla chłopców 23 lutego i organizacją gratulowania kolegów z klasy w tym dniu. Rzeczywiście, pytanie, co dać chłopcu 23 lutego, nie jest takie proste. W końcu chciałbym pogratulować kolegom z klasy pamiętania, a prezenty dla chłopców 23 lutego zapadły w smak, i że dla pieniędzy wszystko było do przyjęcia. Oczywiście lepiej jest wcześniej zapoznać się z preferencjami chłopców, aby podnieść to, co lubią. Jeśli to nie zadziałało, możesz ograniczyć się do neutralnych prezentów, ale w tym przypadku musisz zwrócić większą uwagę na gratulacje. Niech będzie to mała scena wystawiona przez dziewczyny lub konkursy, na zwycięstwo, w którym chłopcy otrzymają nagrody. Lub zrób coś w rodzaju nominacji do nagrody "najmądrzejszy uczeń", "najlepszego gracza" itp. Prezentami na zwycięstwo będą kubki (T-shirty, magnesy) wskazujące nazwę tej nominacji i odpowiedni obrazek.

Jest to uogólnione, ale wszyscy wiedzą, że wraz z wiekiem zmieniają się smaki i wymagania dotyczące prezentów, a co zachwyci pierwszą klasę, uczeń piątej klasy będzie postrzegany ze zdziwieniem. Dlatego porozmawiajmy o prezentach dla chłopców 23 lutego, biorąc pod uwagę ich wiek.

Prezenty dla chłopców w klasach 1-5

Zwykle w tym wieku chłopcy nie są tak zepsute, a uwaga dziewcząt będzie dla nich ważniejsza niż sam prezent. Dlatego mogą być zadowoleni z różnych medali, magnesów, kubków, skarbonek czy bibelotów. Możesz również przekazać płyty CD z grami komputerowymi. Ale w tym przypadku musisz zwrócić uwagę na to, że gry były inne, a jeszcze lepiej przed zakupem, spróbuj dowiedzieć się, jakie gry są już w kolekcji chłopców.

Prezenty na luty, 23. w klasie 5-8

Starzejący się chłopcy, pomimo wszystkich stwierdzeń o niepopularności służby wojskowej, są dobrze postrzeganymi prezentami na temat militarny. Możesz iść na zakupy w poszukiwaniu odzieży wojskowej, żartobliwych hełmów itp. Ale tutaj jest również tabu na tych samych prezentach, jeśli chłopcy z tymi samymi bibelotami i okręgami są pogodzeni, w przypadku elementów odzieży to nie zadziała. W tym wieku szczególnie chcę być nikim. Ale jeśli chodzi o prezenty na tematy wojskowe, nie dajcie się zwieść. Współcześni uczniowie nie reprezentują swojego życia bez komputera, dlatego też prezenty są przydatne dla ich "elektronicznych przyjaciół", chłopcy będą zadowoleni. Co to będzie, bezprzewodowa mysz komputerowa, dobry napęd flash USB, sam zdecyduj. Cóż, jeśli kurs smakuje kolegom z klasy, możesz dać płytę CD z interesującymi filmami lub biletami filmowymi.

Prezenty dla kolegów z klasy na Dzień Obrońcy Ojczyzny w klasach 9-11

Подарки одноклассникам на 23 февраля

I prawdopodobnie najtrudniejszy będzie wybór prezentów dla starszych chłopców. Nie są już zaskoczeni grami komputerowymi lub małymi pamiątkami. Często jako prezenty dla chłopców w takim wieku proponuje się zawiązanie więzi. Ale nie zawsze ta idea idzie dalej "hurra", zwłaszcza jeśli szkoła nie zapewnia określonej formy ubioru. Tak więc dar może być potrzebny tylko na zakończenie, a to nie jest fakt. I dawać prezenty, które natychmiast zostaną wyrzucone w najdalszy kąt pokoju, nie chcę nikogo. Dlatego lepiej dać uczniom dobre emocje, organizując wyjście do centrum gier, w którym można strzelać z broni laserowej. A przy dobrej pogodzie można uzyskać wiele pozytywnych emocji, zachęcając chłopców do strzelania farbą w paintball.