Według hollywoodzkiej gwiazdy Kate Winslet, od dawna chce współpracować ponownie z Jamesem Cameronem, ponieważ jej wcześniejsze doświadczenia z filmowaniem ze słynnym reżyserem przyniosły jej światową sławę i miłość widzów na całym świecie po wydaniu wspaniałego Titanica. I wreszcie, spełniło się marzenie. Niedawno okazało się, że Cameron zaprosił aktorkę, by pojawiła się w kontynuacji fantastycznego Avatar, niż niewątpliwie zadowolona 42-letnia gwiazda.

Aktorka, jak zwykle, w świetnej formie, ale znowu musi przeżyć wiele trudności podczas kręcenia filmu, jednak Winslet jest pewna, że ​​potrafi sobie poradzić. Partnerzy Kate będą błyskotliwymi hollywoodzkimi aktorami - Sam Worthington, Zoe Saldana i niepowtarzalna Sigourney Weaver.

Джеймс Кэмерон  на съемках Титаника с Кейт и Лео «Podwodny Pandora»

Zgodnie ze scenariuszem akcja filmu rozgrywa się na znanej już publiczności planecie Pandora, ale teraz większość czasu bohaterowie będą prowadzić w wodzie, a raczej w oceanie, gdzie według reżysera osiadło "plemię morza". Winslet musi grać rolę dziewczyny o imieniu Ronal, przedstawiciela ludzi morza.

James Cameron, jak zwykle, nie szuka łatwych dróg i już podzielił się informacjami, że Kate będzie musiała ponownie strzelać w wodzie, a raczej pod wodą:

"Natychmiast ostrzegłem Kate, że będzie musiała wycofać się bez wsparcia, a następnie obiecała, że ​​nauczymy ją nurkować niezależnie bez pomocy akwalungu."
Кейт с любимым режиссером

Jakiś czas temu reżyser mówił już o trudnościach związanych z fotografią podwodną w tym projekcie. Ze względu na czasochłonną i staranną pracę projekt jest nieco opóźniony i najprawdopodobniej następna część nowej trylogii zostanie wydana na ekranach szerokich nie wcześniej niż w 2020 roku. Chociaż możliwa data premiery została poprzednio nazwana 2018.

Jak się okazało, dodatkowe komplikacje wiążą się z udziałem dużej liczby nastolatków strzelających w obrazie.

Работа над фильмом Титаник Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Arnold Schwarzenegger: Czy Terminator wraca?
  • TOP-25 najdroższych marek

Słynny mistrz podzielił się tajemnicą przepływu pracy:

"W końcu uczenie dzieci wstrzymywania oddechu pod wodą, a nawet przed kamerą - nie jest ich zadaniem. Osiągnęliśmy ten wynik, ale na przykład wykonanie tego jednego odcinka zajęło nam kilka miesięcy. "