Wczoraj słynny aktor Ryan Reynolds, który grał w kasetach "Propozycja" i "Król stron", świętował swoje 41 urodziny. Aby pogratulować tego wspaniałego święta, Ryan postanowił nie tylko przyjaciół, ale także żonę aktorki Blake Lively. To prawda, zrobiła to w bardzo niecodzienny sposób, publikując w Internecie zdjęcie z innym Ryanem.

Блейк Лайвли и Райан Рейнольдс

Blake Lively i Ryan Reynolds

Zdjęcie Goslinga zamiast Reynoldsa

Nie jest tajemnicą, że Lively i Reynolds są świetnymi jokerami, którzy nie przegapią okazji, by zagrać ze sobą. Urodziny Blake'a, które świętowała w sierpniu tego roku, nie były bez żartów. Ryan na swojej stronie na Instagramie opublikował zdjęcie z dziewczyną z okazji urodzin, przycinając jej obraz o 80%.

Райан поздравил Блейк Лайвли с днем рождения

Ryan pogratulował Blake Lively w dniu jego urodzin

W podobny sposób Lively zdecydował się jednak pójść bardziej subtelnie. Na swojej stronie społecznościowej, 24 października, w dniu urodzin Reynoldsa, aktorka opublikowała zdjęcie dwóch pozujących Ryana - jej męża i ich wspólnego kolegi Goslinga. Aby losowanie zakończyło się sukcesem, Blake odciął wizerunek męża, pozostawiając jedynie niewielką część. Pod zdjęciem aktorka napisała następujące słowa:

"Drogi Ryanie, gratuluję ci urodzin! Jesteś moja najlepsza. Kocham cię, moje dziecko! ".
Райан Рейнольдс и Гослинг

Ryan Reynolds i Gosling

Sam Reynolds w dniu swoich urodzin postanowił również opublikować coś na stronie w sieci społecznościowej, a post oczywiście dotyczył jego wakacji. Rano na Twitterze Ryan napisał te słowa:

"Moje ulubione dzieci z rana próbowały zorganizować dla mnie niespodziankę. Usłyszałem to i uciekłem ... Gdzie? Myślę, że w nowym życiu. Ale nie rozumiem, gdzie mogę go znaleźć. "
Райан попытался сбежать из семьи Czytaj także
  • Blake Lively powiedział, że nie powinieneś wierzyć w wygląd widoczny na zdjęciu
  • Blake Lively bardzo zainteresował się projektowaniem i dekoracją wnętrz
  • Blake Lively i Ryan Reynolds odwiedzili premierę filmu "Quiet Place" w Nowym Jorku

Fani byli zachwyceni żartem Lively'ego

Pomimo tak niezwykłego dowcipu ze strony Ryana, jej fani nie byli szczególnie docenieni, dając pierwszeństwo twórczości swojej żony Blake. Z tej okazji w Internecie można znaleźć wiele komentarzy na ten temat: "Lively wyraźnie przewyższała męża. Ma świetne poczucie humoru. Jestem zachwycony! "," Wiem, że fani nieustannie mylą Goslinga i Reynoldsa, a potem taką smołę. Blake dorastał na moich oczach. Podziwiam jej umysł i jej zdolność żartowania! "," To było bardzo zabawne. Lively poprawnie wybrał zdjęcie. Jej żart był zabawniejszy niż jej mąż trzy miesiące temu, "itd.

Блейк Лайвли и Райан Рейнольдс постоянно подшучивают друг над другом