Są kobiety, które wielokrotnie udowadniają, że pewne standardy atrakcyjności i kobiecości po prostu nie istnieją. Jednym z nich jest śmiech Hollywood Melissa McCarthy. Niedawno miała miejsce premiera długo oczekiwanego przeładowania popularnej komedii z 1980 roku "Pogromcy duchów" z panią McCarthy w jednej z głównych ról.

Aktorka pojawiła się na tym wydarzeniu w słonecznym i bardzo delikatnym stroju z tandemu projektantów mody Judy Schwartz i Danieli Kerrl, którzy lubią pracować z Melissą o większej urodzie.

Odzież godna świetnego artysty

Żółta sukienka w stylu gipiury w stylu lat 50-tych w dużych kwiatach na podszewce ciała ozdobiona eleganckim paskiem w odcieniu. Ta sukienka idealnie "siedzi" na ogólnej sylwetce aktorki komediowej i podkreśla jej atrakcyjność.

Zauważ, że Melissa spadła w ciągu ostatniego roku o około 20 kilogramów, a teraz może sobie pozwolić na sprowadzane stroje, które harmonijnie podkreślają jej imponujący kształt.

W pewnym momencie 45-letnia aktorka powiedziała dziennikarzom, że zdecydowała się podjąć tak poważny krok nie ze względu na zewnętrzną atrakcyjność, ale raczej dbać o swoje zdrowie.

Czytaj także
  • Emma Stone stała się najlepiej opłacaną aktorką roku według Forbesa
  • People's Choice Awards 2017 - nominowani, zwycięzcy, najlepsze stroje
  • Dlaczego taniec Christiana Hemswortha nie dostał się do ostatecznej wersji "Ghostbusters"?
Długo oczekiwany remake

Premiera filmu "Łowcy duchów" długo czekała. Zwróć uwagę, że wszystkie kluczowe role w tym projekcie są wykonywane przez kobiety. "Feministyczny" obraz historii bojowników o zjawiskach paranormalnych wprowadzonych przez reżysera Pawła Figa.

Firma Melissa McCarthy skomponowała aktorkę Leslie Jones, Kristen Uig i Keith McKinnon. Zgodnie z fabułą filmu, bohaterka Melissy próbuje siebie jako pisarka, ale nie udaje jej się to bardzo dobrze. Desperacka, by napisać bestseller o życiu duchów, dołącza do zespołu łowców duchów w Nowym Jorku.

Актерский состав фильма «Охотники за привидениями» Женственные образы - один из любимых приемов МакКарти Мелисса МакКарти на премьере «Охотников за привидениями»