Według zachodniego wydania RadarOnline, autor opublikował sensacyjne informacje. Okazuje się, że przez ostatnie kilka tygodni aktor Charlie Sheen spędził w domu swoich rodziców w wymuszonej "kwarantannie"!

Martin i Janet Sheen dosłownie uratowali jego syna przed śmiercią ... Blisko łóżka Charliego przez całą dobę, personel medyczny był na służbie, który dokonał transfuzji krwi i oczyszczenia swojego gwiezdnego pacjenta. Celem tych manipulacji jest pozbycie się uzależnienia.

Родители Чарли Шина спасли его от смерти Ciekawe szczegóły

Niedawno zdrowie aktora wywołało wielką troskę o krewnych, podczas gdy sam Shin nie chciał, aby ktokolwiek przyjmował pomoc od nikogo. Wyglądało na to, że był bliski samobójstwa.

Ojciec i matka aktora wybrali najbardziej odpowiedni moment. Towarzysz aktor, pewien Tony Rodd, który ma na niego zły wpływ, opuścił miasto. Rodzice zaprosili Charliego, aby przyszedł do ich domu w Malibu i zostali przekonani do poddania się czyszczeniu całego ciała:

"Faktem jest, że środowisko Charliego pozostawia wiele do życzenia. W tych tygodniach obok niego nie było "przyjaciół", którzy mogliby go uwodzić jakimś śmieciem. Innym razem nie zgodziłby się na te procedury. Oczywiście, nadszedł czas, aby podjąć decyzję. "
Чарли Шин нуждается в помощи

Przez cały ten czas lekarze nie odchodzili od pacjenta. Nawet w nocy w swoim pokoju pielęgniarka była na służbie, a osoba wtajemniczona powiedziała, że ​​taki "czysty" Charlie nie był. W jego krwi nie ma śladu narkotyków ani alkoholu, mama starała się jak mogła najlepiej ugotować ulubione domowe potrawy i upewnić się, że nikt nie porozmawia z synem. Charliemu nie pozwolono nikomu - nie ma przyjaciół, krewnych, kolegów.

Czytaj także
  • 17 opowiadań o tym, jak nieprzemyślane posty w Internecie mogą zepsuć życie
  • 13 najbardziej zagorzałych miłośników kobiet: przykłady z przeszłości i mężczyźni naszych czasów
  • Charlie Sheen zaskarży National Enquirer, oskarżając go o uwodzenie 13-letniego aktora

Przez te wszystkie lata gwiazda projektów "Zarządzanie gniewem" i "Dwu i pół ludzie" zasnęła, oglądała telewizję i szła trochę na świeżym powietrzu.

Źródło publikacji podsumowano:

"W tej chwili Charlie jest znacznie lepszy. Rodzice mają nadzieję, że nie będzie chciał spojrzeć na to, co stare, po tym, jak patrzy na świat z trzeźwymi oczami. Wierzą, że ich syn pozostanie na zawsze w tym stanie ".