Po informacji o zamiarze Eda Chirana, by poślubić ukochaną Cherry Seaborn, co zostało potwierdzone przez brytyjskiego muzyka pop, jako dowód na słowa pana młodego, dziewczyna pokazała pierścień na tym palcu.

Genialny Pierścień

Niedawno paparazzi schwytali ukochanego 26-letniego Eda Chirana, Cherry Seaborna, który teraz ma status swojej narzeczonej, 24-letni były hokeista, obecnie zaangażowany w ocenę ryzyka, został zauważony w biznesowej części brytyjskiej stolicy. Cherry, która bez wahania, aby być blisko Edd, przeprowadziła się z Nowego Jorku do Londynu.

Черри Сиборн в Лондоне

Cherry Seaborn w Londynie

Seaborne, ubrany w konserwatywny łuk z niespodzianką, składający się z czarnego swetra, białej koszuli i skróconych satynowych spodni z fałdami na talii, wynurzył się z budynku, w którym mieści się jej biuro.

Na palcu lewej dłoni Cherry nie można było nie zauważyć pięknej i kosztownej biżuterii. Ed nie zamierzał i wraz z propozycją ręki i serca zaprezentował jej platynowy pierścionek z ciężkim diamentem.

Черри Сиборн с кольцом

Cherry Seaborn z pierścieniem

Czytaj także
  • Ed Shiran dał swoją gitarę, aby pomóc fanowi zebrać pieniądze na leczenie
  • Ed Shiran planował wybudować kaplicę w swojej posiadłości
  • Ed Sheeran potajemnie ożenił się

Ciasto Tili-tili

W zeszły weekend właściciel zestawu "Grammy" udostępnił subskrybentom swojego Instagrama wspólne zdjęcie z Seaborne, pełne czułości i miłości, relacjonujące ich zaręczyny, które miało miejsce pod koniec grudnia ubiegłego roku.

Эд Ширан опубликовал в Instagram фото с Черри Сиборн, сообщив о помолвке

Ed Sheeran opublikował na Instagramie zdjęcie z Cherry Seaborn, informując o zaręczynach