Magazyn Forbes nie zaskoczył, wyrażając łączny stan jednej z najsłynniejszych par Stanów Zjednoczonych Beyoncé i Jay Zee, przekroczył miliard dolarów! W tym samym czasie, tabloid przeprowadził własne śledztwo i zauważył, że prawie 800 milionów należało do raperów i zostało zakończone w jego projektach biznesowych. Jay Zee już dawno temu zepchnął muzyczną karierę na dalszy plan i pewnie wkroczył w świat amerykańskiej elity biznesowej, a ostatnia umowa przyniesie, według wstępnych obliczeń, ponad 200 milionów dolarów. Osobista sytuacja małżonka jest skromnie szacowana na 350 milionów. Zauważ, że para ta znana jest z wytrwałości i pracoholizmu, więc nic dziwnego, że co roku trafiają na listę najbogatszych przedstawicieli show-biznesu!

Джей Зи и Бейонсе с дочерью Блю Айви

Jay Zee i Beyonce z córką Blue Ivy

Posiadanie takiego kapitału, niestety, nie wyklucza problemów w życiu osobistym. Skandaliczna aktorka i słynna kochanka Amber Rose postanowiła przypomnieć sobie bardzo dziwny sposób. W swoim ostatnim tweecie szczerze chwalił się i chwalił jej powieść z Jayem. Aktorka opublikowała tweet:

Cześć, Beyonce! Mam mały sekret. Jestem Becky z krótkimi włosami!
Эмбер Роуз

Amber Rose

Post został wzmocniony hashtagiem #iaintsorry - "Nie jest mi przykro". Przypomnijmy, że w ostatnim albumie Beyonce Lemonade jest piosenka Sorry, poświęcona męskiej przemianie i doświadczeniom oszukanej kobiety. Dziennikarze natychmiast założyli, że za uwodzicielką Becky może stanąć kilka słynnych hollywoodzkich dziewczyn: Rita Ora, Rachel Roy i wszyscy znani Amber Rose. Fani Beyoncé zaczęli atakować dziewczyny z Instagramu.

Девушка умеет привлекать к себе внимание

Dziewczyna może zwrócić na siebie uwagę

Projektantka Rachel Roy pozwoliła sobie na nieudany żart i podpowiedź romansu z Jayem Z. Nikt nie doceniał żartu z kwietnia, a Rachel została zmuszona do udzielenia szczerego wywiadu do People i zaprzeczenia romansowi z raperem. Na Instagramie umieściła stanowisko przeprosin:

Zawsze szanowałem małżeństwo i uczciwość rodziny, więc chcę położyć kres strumieniom obelg skierowanych do mnie i powiedzieć, że piosenka nie jest o mnie! Mój post na Instagram był żartem, który został zawstydzony i zawyżony do niewiarygodnych rozmiarów. Wszystkie plotki o mnie i Jaya Z są kłamstwami!
Рэйчел Рой

Rachel Roy

Jeśli Rita Ora zignorowała wszystkie ataki, Amber Rose długo nie czekała, a dzięki serwisowi Twitter potwierdził jej romans z Jayem Z. I że powodem skandalu było więcej, na liście kochanków przypisywanych raperowi Tyga, byłej ukochanej byłej dziewczynie Czarnych Chin. Na szczęście dziewczyna zerwała ze zdrajcą, ale oczywiście nie lubi takich ataków. W swoim tweecie Amber zauważyła ze sztywną ironią:

Drogi Tyglu, kiedy upuściłeś Black Black, twoja muzyka zmieniła się w koszmar. To było straszne wcześniej, ale teraz przeszedłeś sam siebie!

Fani Czarnych Chin i Tygi nie pozostali na uboczu i wypełnili wszystkie gniewne komentarze, zapewniając im wyrażenia, które są bardzo trudne do przetłumaczenia słowo-słowo, ponieważ istnieje nienormatywne słownictwo.

Скандалистка Эмбер Роуз

Skandalista Ember Rose

Czytaj także
  • Beyoncé zakochała się w festiwalu Coachella, demonstrując eleganckie obrazy
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Co to było: źle przemyślana szokująca strona Amber została zhackowana przez życzliwych? Po tweetach i skandalu, który wybuchł, aktorka oznajmiła, że ​​jej strona została zhakowana i nie miała nic wspólnego z pisaniem. Chciałbym wierzyć, że to są ręce włamywaczy, ale w przeszłości Rose wielokrotnie korzystała z portali społecznościowych, aby znaleźć relacje i opublikowała niejednoznaczne posty na Twitterze o byłym ukochanym Kanye Westu.

Эмбер и Канье Уэст

Ember i Kanye West

Эмбер на красной дорожке с Канье