Wygląda na to, że ulubiony kultowy serial o nieustraszonych agentach FBI walczących z obcymi złymi duchami przeżywa ciężkie czasy. To wszystko wina - odejście od pokazu Gillian Anderson. Jej partner na planie i wieloletni przyjaciel David Duchovny byli zaskoczeni tym, że fani filmu są zainteresowani tylko jedną rzeczą: czy serial naprawdę nie będzie na ekranie? Każde spotkanie z fanami filmu kończy się gorzkim rozczarowaniem 57-letniego aktora. Nikt nie dba o to, jakie życie ma Dukhovny, jakie showsery mają plany na ten sezon ...

Малдер и Скалли

Kwestia fanów całkowicie eliminuje Muldera z samego siebie, ponieważ jest on teraz w trakcie niezwykle interesującego i długo oczekiwanego 11 sezonu telewizyjnego show, ale nie podoba się to jego wieloletnim fanom. Oczywiście, aktor chciałby usłyszeć opinię publiczności o swoim potomstwie, aby podzielić się swoimi wrażeniami, ale niestety zainteresowanie nowymi odcinkami "X-Files" już minęło.

Дэвид Духовны обижен поведением Джиллиан Андерсон Jeden na polu nie jest wojownikiem

Niewątpliwie taka reakcja fanów na rozwiązywanie zagadek spowodowała ogłoszenie Andersona, że ​​jej postać nie będzie już w nowych sezonach. I wywołało spekulacje, że program zostanie zamknięty.

Oto, o czym mówił David Duchovny:

"Zdarza się, że wielu widzów, którzy z radością oglądali" Materiały "zaczęło wkładać" wózek przed konia ". Po co dyskutować o końcu serii? Proponuję porozmawiać o tym, co teraz pokazujemy. Jestem pewien, że dostaliśmy 10 wspaniałych odcinków. Dlaczego nie czerpać z nich przyjemności? ".

Aktor ledwo ukrywał swoją irytację, mówiąc to.

Фанаты «Секретных материалов» оплакивают любимый сериал Czytaj także
  • Nie może być: 15 gwiazdek, które w 2018 roku trafią 50!
  • Premiera 11 sezonu "X-Files" została przyćmiona nadchodzącym odejściem Gillian Anderson
  • 57-letni David Dukhovny ma 24-letnią ukochaną

Z pewnością ta replika aktora nie mogła pozostać obojętna na swoje nieuczciwe życzenia. Natychmiast zauważyli, że najprawdopodobniej Dukhovny był zły na Andersona, ponieważ przedwcześnie opowiadał jej o swoich planach. Fani żądnych przygód agentów FBI nie wierzą, że sam Mulder bez jasnego partnera może narysować ocenę tego programu.