Okładka magazynu "InStyle" została ozdobiona przez lekkomyślnego komika, Drew Barrymore, po pięciu latach fotografowania, nie zatrzymuje nas, by zadowolić role gejowskich i seksownych blondynów na jej 42 urodziny. W nowym numerze aktorka nie tylko mówiła o planach twórczych, wielkiej rodzinie, córkach Olive i Frankie, ale także zdecydowała się na interesujący eksperyment! Barrymore odtworzyła najjaśniejsze obrazy urody "małej dziewczynki Drew" dla InStyle, okazało się zabawne i interesujące!

Обложка журнала

Okładka czasopisma

Кадр из фотосъемки

Oczywiście, aby odtworzyć dokładnie wszystkie obrazy nie działa, ale nadal! Podnosząc zdjęcia do sesji zdjęciowej, aktorka uśmiechnęła się i zauważyła, że ​​jej matka ubrała ją jak staruszkę w wieku 80 lat. Chociaż mały Drew mocno się opierał, ale musiał zgodzić się na warunki mojej matki. Дрю с лекостью согласилась на съемку

Drew zgodził się strzelać

Дрю вместе с стилистами подобрала фотографии

Drew wraz ze stylistami podniósł zdjęcia

Co zaskakujące, w archiwum domowym nie ma zdjęć rodzinnych i rodzinnych:

"Teraz nie możesz mnie wynieść z domu z roztoczami, bo musi to być bardzo, bardzo poważny powód. Jako dziecko nie pamiętam siebie w domu, ciągłe strzelanie i przyczepy, hotele, podróże, poczucie, że nie mam domu i rodziny. Wszystkie wspomnienia z dzieciństwa, począwszy od 5 roku życia, wiążą się tylko z pracą, to smutne. "
Дрю начала сниматься в 6 лет

Drew zaczął działać w ciągu 5 lat

Смелые эксперименты актрисы

Śmiałe eksperymenty aktorki

Актриса много времени уделяет дочерям

Drew Barrymore uważa, że ​​wyścig o sukces i uznanie doprowadził do problemów w wieku 13 lat z alkoholem i narkotykami. Rodzice zostali zmuszeni do podjęcia działań ekstremalnych, umieszczając nastolatka w centrum rehabilitacji i zatrudniając psychologa. Drew z bólem pamięta ten epizod z życia:

"To był trudny okres w moim życiu. Z natury jestem buntownikiem, a wtedy byłem zmęczony silnym zmęczeniem ze stałej "potrzeby", "umowy" itp. Bunt był wtedy normą, nie mogłem poradzić sobie z moją furią i złością. Teraz staram się o tym nie myśleć, ale duch sprzeczności wciąż jest we mnie. Nie podoba mi się to, gdy ograniczają moją wolność i naciskają na mnie. "
Актриса хочет играть в позитивных фильмах

Aktorka chce zagrać w pozytywnych filmach

Czytaj także
  • Czy Drew Barrymore marzy o czwartym małżeństwie?
  • Drew Barrymore jest zazdrosna o Cameron Diaz dla jej męża!
  • Drew Barrymore ma nową powieść

Aktorka przyznała, że ​​narodziny córek sprawiły, że wyglądała inaczej w swoim życiu i pracy:

"Chcę dać ciepło i radość w pracy. Moja ukochana devchenki inspiruje mnie, daje pozytywne emocje i sprawia, że ​​patrzę na świat w inny sposób. Ta niesamowita energia ładuje się i chcesz dać ludziom wokół ciebie emocjonalne i optymistyczne historie, na ekranie jest zbyt wiele złego ".
Дрю с дочерьми

Drew i jego córki