38-letnia osobowość medialna i aktorka Donna Eyre, którą wielu zna jako ukochanego Jamesa Middletona, brata księżnej Cambridge, kilka dni temu udzieliła interesującego wywiadu dla magazynu HELLO! Wielka Brytania. W nim sława dotknęła 2 tematy: nadchodzącego ślubu Megan Markle z księciem Harrym i jego udziałem w projekcie Dancing on Ice.

Джеймс Миддлтон и Донна Эйр

James Middleton i Donna Eyre

James Middleton zawsze wspierał Donnę

Ci fani, którzy śledzą życie brytyjskich celebrytów, wiedzą, że Donna Eyre przez ostatnie pięć lat pozostawała w związku z Jamesem Middletonem. Kiedy 38-letnia aktorka postanowiła pójść do projektu Dancing on Ice, jej kochanek zrobił wszystko, by wesprzeć Donnę. Oto kilka słów na temat tego Eyre:

"Moja córka, która ma 14 lat, dorasta. Freya jest bardzo mądrą dziewczyną, ale czasami brakuje jej odwagi i determinacji. Właśnie dlatego poszedłem do tego projektu telewizyjnego. Chciałem pokazać, że nigdy nie jest za wcześnie i za późno na rozpoczęcie nowego biznesu, zwłaszcza gdy marzysz o tym. Na początku wydawało mi się, że nigdy nie poradzę sobie z tym niecodziennym zadaniem. Wychodząc na lód, byłem gotowy, by wpaść w ziemię, w końcu miliony oczu patrzyły na mnie. Jednak z biegiem czasu zacząłem rozumieć, że nie trzeba się wstydzić, ponieważ ludzie bardzo się o was martwią. Po prostu musisz zrobić, co możesz. Nawiasem mówiąc, wsparcie w tej sytuacji jest bardzo ważne. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim moim bliskim i przyjaciołom za zrozumienie i wsparcie, ale przede wszystkim mam pozytywne opinie od Jamesa Middletona. To on nalegał, abym poszła do projektu i za każdym razem, gdy rozmawiałem na lodzie, był obecny w audytorium. Mam szczęście, że jest w moim życiu! ".
Донна Эйр со своим партнером Марком Ханретти на шоу Dancing on Ice

Donna Eyre ze swoim partnerem Markiem Hahnretti na pokazie Dancing on Ice

Джеймс Миддлтон (слева) в зрительном зале

James Middleton (po lewej) w audytorium

Czytaj także
  • Brat Keith Middleton James i Donna Eyre zaprzeczyli plotkom o ich rozłące
  • James Middleton zerwał stosunki z Donną Eyre
  • Pippa i James Middleton wsparli Andy'ego Murraya na meczu turniejowym Wimbledonu

Donna skomentowała przyszłe śluby Harry'ego i Megan

Po rozmowie z Eyre i Eyre o tańcu na lodzie, Donna została poproszona o komentarz na temat przyszłości małżeństwa księcia Harry'ego i jego kochanka. Oto co 38-letnia gwiazda powiedziała na ten temat:

"Megan wydaje mi się bardzo miłą dziewczyną i jestem pewna, że ​​doskonale dogaduje się z rodziną królewską. Pomimo faktu, że edukacja Brytyjczyków i Amerykanów jest nieco inna, Megan nauczyła się już wiele, aby sprostać wymaganiom naszego społeczeństwa. Jestem pewien, że ona i książę będą w porządku. Podobnie jak wielu innych, bardzo się cieszę z nadchodzącego ślubu, ponieważ mówią, że będzie to bardzo piękny i luksusowy widok. "
Принц Гарри и Меган Маркл

Książę Harry i Megan Markle

Przypomnijmy, Donna Eyre i James Middleton zaczęli spotykać się w 2013 roku. Zostały wprowadzone przez księżnę Eugene na jednym z wydarzeń towarzyskich. Pomimo długiego związku, kochankowie dość rzadko pojawiają się publicznie. Ponadto, prasa jest stale publikowane informacje, że James i Donna rozstał się, ale mimo to kochankowie nadal budować relacje.

Донна Эйр и Джеймс Миддлтон начали встречаться в 2013 году

Donna Eyre i James Middleton zaczęli spotykać się w 2013 roku