Najsłynniejsza projektantka mody Donatella Versace porozmawiała z dziennikarzami i opowiedziała o swoim stosunku do śmierci swojego brata. Rozmowę zaplanowano tak, aby zbiegła się z nadchodzącym ważnym wydarzeniem w świecie mody, Met Gala 2018. Faktem jest, że hostessa Domu Mody Versace stanie się jednym z liderów tego przełomowego wydarzenia.

Донателла Версаче на своем показе мод

Według blasku świeckiej lwicy, jutro przemysł modowy jest bezpośrednio związany z nowoczesnymi technologiami. To innowacyjne podejście doprowadzi modę na nowy poziom. Nie uwierzysz, ale słynny projektant nie wie jak uszyć w ogóle! Stwierdziła, że ​​gdyby nie odejście od życia swojego brata Gianniego, nadal żyłaby w innej świeckości. Jej zwykły dzień zaczął się od śniadania z celebrytą, a zakończył się odpoczynkiem w nocnym klubie lub na prywatnej imprezie.

W rozmowie z dziennikarzami couturier podzielał jej marzenia: powiedziała, że ​​chętnie by pił kawę z Michelle Obamą, ale jadłaby kolację z mężem, pierwszym czarnym prezydentem USA.

Донателла с братом и Элтоном Джоном Intuicja do trendów

Niemożność użycia nici z igłą i maszyną do szycia nie przeszkadza Pani Versace w tworzeniu mody. Ma doskonałą intuicję w odniesieniu do trendów mody, a raczej sama je kreuje. Gdy dziennikarze zapytali, jak opisałaby swój styl, Donatella odpowiedziała na następujące pytania:

"Mój styl? Nazwałbym go bardzo osobistym! "

Argumentacja nie ma sensu: ta dama jest bystrą osobowością, jedną z najbardziej godnych uwagi gwiazd współczesnego horyzontu europejskiej branży modowej. Ale czekanie na jej biografię lub książkę wspomnień nie ma sensu:

"Nie, nie, nie zobaczysz takiej edycji! Nie chcę rozmawiać o popełnionych błędach. Niech ta informacja pozostanie przy mnie. "
Донателла Версаче призналась, что не умеет шить

Minęło dwadzieścia lat od śmierci mojego brata, ale projektant jest pewien, że gdyby Gianni zobaczył teraz jego dziedzictwo, powiedział, że to nie wystarczy. Donatella wyznała, że ​​brakowało jej śmiechu Gianniego i zauważyła, że ​​jego życie jest wiecznym źródłem twórczości dla siebie.

Czytaj także
  • W jaki sposób Donatella Versace przeżyła śmierć swojego brata i która była obok niej w pierwszych dniach po tragedii?
  • Irina Sheik zaskoczona sukienką w print z portretami Marilyn Monroe
  • Donatella Versace zdobyła status ikony mody

Ostatnia kolekcja od Donatelli Versace poświęcona jest zmarłemu bratu. Kiedy spytano couturiera, dlaczego właśnie dojrzała do tego aktu, odpowiedziała, że ​​zanim była zbyt bolesna, by pomyśleć o słynnym projektancie mody, a teraz znalazła siłę i wysublimowane doświadczenia w procesie twórczym.